گیم

اولین کنسرت تراویس اسکات در Fortnite دیدنی بود

اگر یک چیز وجود دارد که می توانید در مورد رویدادهای زنده فورتنایت بگویید ، آن یک چیز این است که آنها جاه طلب تر می شوند. از پرتاب موشک اصلی گرفته تا نبرد mech و kaiju تا سیاه چاله که یک جزیره کامل را نابود کرده است ، هر رویداد جدید پیچیده تر از گذشته به بازی برمی گردد. حالا می توانیم بگوییم که در مورد کنسرت ها نیز همین آش است. نمایش مارشملو سال گذشته نمونه ای جالب و پویا از آنچه می تواند یک کنسرت مجازی به نظر برسد ، بود. عملکرد تراویس اسکات این هفته آن را از آب بیرون کشید.

کنسرت تراویس اسکات در Fortnite

اپیک از آخر هفته گذشته به معنای واقعی کلمه ، صحنه کنسرت را از پیش برنامه ریزی کرده بود. در طی چند روز گذشته بازیکنان می توانستند مرحله ساخت ساحل Sweaty Sands را ببینند و با گذشت روزهای روز کامل تر شد.

همانند اتفاقات گذشته ، پیش نمایش خونریزی بود که بازیکنان یکدیگر را به قتل می رسانند. (خوشبختانه ، احترام در جای خود قرار گرفتند.) وقتی نمایش شروع شد ، بازیکنان می توانند یک شیء عجیب شبیه سیاره را مشاهده کنند که به سمت آنها روی صفحه دایره ای شناور است. وقتی به اندازه کافی نزدیک شد ، همه چیز منفجر شد و عملکرد به درستی شروع شد.

واقعاً ، کل جزیره Fortnite کنسرت بود که در حین پخش آهنگ ، یک اسکات غول پیکر در اطراف جزیره لگد زد ، در حالی که بازیکنان می توانستند از کنار آب در بیایند تا نگاهی اجمالی داشته باشند. با تغییر آهنگ ، تصاویر نیز به همین ترتیب انجام شد. در یک زمان همه چیز آتشین و اسکات به سایبورگ تبدیل شد. بعداً به نظر می رسید که همه به ترون منتقل شده اند. وقتی “بالاترین اتاق” فرا رسید ، جمعیت به همراه یک فضاپیمای بزرگ در زیر آب غرق شدند. اثرات روانگردان وجود داشت که در پایان بازیکنان به معنای واقعی کلمه به دور سیاره پرواز می کردند.

زمان کوتاه ولی دیدنی

کنسرت تراویس اسکات در Fortnite کوتاه و حدود ۱۵ دقیقه به طول انجامید. اما چیزی که من دوست داشتم این بود که این نوع تجربه ای بود که فقط می توانست در یک فضای مجازی مانند این وجود داشته باشد. بله ، کنسرت های زنده پیچیده تر شده اند ، زیرا هرکسی که در یک دوره نمایش IRL Travis Scott حضور داشته است می تواند گواه باشد. اما آنها به شما اجازه نمی دهند در حالی که یک رپر با اندازه گودزیلا در یک اقیانوس قدم می زند ، از طریق هوا شناور شوید.

همچنین به نظر می رسد که اپیک از وقایع و کنسرت های گذشته درسهایی آموخته است. برای یک بار ، هنگامی که نمایش رابط کاربری بازی به طور خودکار خاموش شد ، به شما امکان می دهد تا از بهتری دیدن کنید. توسعه دهنده همچنین محدود کردن احساساتی که بازیکنان می توانند از آنها استفاده کنند تا چیزها را در برند خود نگه دارند.

من نمی توانستم رقص سبک و جلف یا هر چیز احمقانه ای انجام دهم؛ درعوض می توانستم با ایستاده میکروفونی آتشین مقابله کنم یا عصبانی شوم. در یک تماس خوب ، شما لازم نیست که در واقع صاحب آن احساسات باشید تا از آنها در طول کنسرت استفاده کنید

اپیک

شاید بهترین کاری که اپیک انجام داد این بود که به جای کنسرت این تور را بچرخید. در حالی که تمام رویدادهای قبلی Fortnite یک اتفاق بودند ، کنسرت تراویس اسکات که من در آن شرکت کردم اولین ۵ مورد بود. اگر آن را از دست دادید ، شانس های دیگری برای ورود به آنجا وجود دارد. (برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه تماشای کنسرت تراویس اسکات، راهنمای ما را بررسی کنید.) این رویداد را برای مخاطبان بزرگتر در سراسر جهان خبر می کند.

کنسرت مارشملو سال گذشته موفقیت بزرگی در تاریخ بود؛ طبق حماسه ، بیش از ۱۰ میلیون نفر در آن شرکت کردند ، و این بزرگترین رویداد Fortnite تا کنون است. با نمایش های متعدد ، یک نمایش دقیق تر ، یک مجری بزرگتر و مخاطبان اسیر در داخل هیچ کاری برای انجام این کار وجود ندارد ، تور مجازی تراویس اسکات این توانایی را دارد که از آن یک قدم بالاتر برود. سوال واقعاً این است که حماسه سورئال چقدر می تواند سریال کنسرت مجازی بعدی خود را بسازد.

منبع
theverge
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x