اخبارگیم

۱۵ بازی جدید در مراسم The Game Awards 2019 معرفی می‌شود

هر ساله مراسم The Game Awards 2019 گیمران را شگفت زده می کنند و امسال آقای جف کیلی در طی توییتی خبر داده است که قرار در این رویداد بیش از ۱۵ بازی معرفی شوند و شایعه شده که امکان دارد بازی جدید بتمن هم در این مراسم باشد،به بررسی صبحت های آقای جف کیلی می پردازیم.

آقای جف کیلی، مجری و تهیه‌کننده‌ی مراسم The Game Awards 2019، اعلام کرده بود که حدود ۱۰ بازی جدید در مراسم امسال رونمایی خواهند شد. اکنون به نظر می‌رسد که باید انتظار چیزی بیشتر از ۱۰ عنوان جدید را داشته باشیم. به‌تازگی صفحه‌ی رسمی توییتر این مراسم ویدئویی را منتشر کرده که در آن آقای جف کیلی به تعدادی از سوالات طرفداران پاسخ می‌دهد. در این ویدئو، آقای کیلی حرف قبلی خود را تصحیح کرد و گفت چیزی در حدود ۱۵ بازی جدید یا حتی بیشتر در این مراسم معرفی خواهند شد. علاوه بر معرفی بازی‌های کاملا جدید، اخبار جدیدی نیز از بازی‌های پیش‌تر رونمایی شده، طی این مراسم، منتشر خواهد شد.

صبحت های آقای جف در توییتر:

ما با تعدادی بازی جدید که در این مراسم رونمایی خواهند شد طرف هستیم. من فکر می‌کنم تعداد بازی یا پروژه‌هایی که هنوز حرفی از آن‌ها نشنیده‌ایم و در این مراسم رونمایی خواهند شد، عددی اطراف ۱۵ خواهد بود.

حدسیات متعددی پیرامون این که این عناوین معرفی‌نشده چه خواهند بود، وب‌سایت‌های خبری مختلف را پر کرده است. یکی از محتمل‌ترین عناوینی که گمان می‌رود در این مراسم رونمایی شود، بازی Batman: Arkham Legacy است. رویداد The Game Awards 2019 در تاریخ ۲۲ آذر راس ساعت ۰۵:۰۰ صبح به وقت تهران برگزار خواهد شد.

the-game-awards ۱۵ بازی جدید در مراسم The Game Awards 2019
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا