گیم

زمان اجرای کنسرت های تراویس اسکات در Fortnite

رپر محبوب تراویس اسکات در طی سه روز آینده پنج کنسرت را در بازی Fortnite برگزار می کند ، و اپیک قول نمایش با عنوان “Astronomical” را خواهد داد که “تجربه دیگری دنیوی” با نمایش جهانی یک آهنگ جدید را به رغم خواهد آورد. اگر نمایش شبیه به کنسرت بازی Marshmello در سال گذشته باشد ، می توانید انتظار داشته باشید که این نمایش یک نمایش خیره‌کننده از موسیقی ، چراغ و رقص نور در بازی باشد.

زمان اجرای کنسرت های تراویس اسکات Fortnite

اگر می خواهید یکی از نمایش ها را برای خود رزرو کنید، آنچه باید بدانید در اینجا است.

اولین کنسرت امروز ، ۲۳ آوریل ، ساعت ۷ بعد از ظهر ET اتفاق می افتد ، و چهار نمایش دیگر جمعه و شنبه برگزار می شود تا افراد در مناطق دیگر و با برنامه های مختلف فرصتی برای حضور در زمانی داشته باشند که برایشان راحت تر باشد.

اپیک می گوید:

درها ۳۰ دقیقه قبل از هر نمایش باز می شوند ، بنابراین باید زمان زیادی را برای شروع بازی بدست آورید و در نزدیکی مرحله ، که در شمال Sweaty Sands است قرار بگیرید. به گزارش حماسه ، شاید در اوایل این پنجره ۳۰ دقیقه ای بخواهید وارد بازی شوید ، هرچند طبق “حماسه” “ظرفیت” برای نمایش ها وجود خواهد داشت. با این حال ، این ظرفیت به احتمال زیاد در میلیون ها نفر است ، بنابراین شما احتمالاً مشکلی نخواهید داشت.

فروشگاه فورتنایت

  • جمعه، ۵ اردیبهشت ماه ساعت ۶:۳۰ بعد از ظهر به وقت ایران
  • شنبه، ۶ اردیبهشت ماه ساعت ۸:۳۰ صبح به وقت ایران
  • شنبه، ۶ اردیبهشت ماه ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر به وقت ایران
  • یک‌شنبه، ۷ اردیبهشت ماه ساعت ۲:۳۰ بامداد به‌وقت ایران

و اگر در هر یک از کنسرت ها در بازی شرکت می کنید ، یک گلایدر Astroworld Cyclone و دو صفحه بارگیری رایگان دریافت خواهید کرد ، که در اینجا تصویر شده است:

زمان اجرای کنسرت های تراویس اسکات Fortnite
زمان اجرای کنسرت های تراویس اسکات Fortnite

اپیک گیمز اسکین تراویس اسکات و همچنین لوازمی را با مضمون تراویس اسکات را که در فروشگاه کالاهای بازی موجود است ، منتشر کرده است. اپیک همچنین چالشهایی با مضمون تراویس اسکات اضافه کرده است که می توانید برای به دست آوردن اسپری ، بنر ، صفحه بارگیری ، و در صورت تکمیل مجموعه ، یک emote کنید. شما باید تا پایان آخر هفته برای تکمیل چالش ها باقی بمانید ، و به نظر می رسد پس از پایان تعطیلات آخر هفته ، نیز از فروشگاه کالاها حذف می شوند.

زمان اجرای کنسرت های تراویس اسکات
منبع
theverge
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x