گیم

Fortnite اکنون در فروشگاه گوگل پلی عرضه شد

فورتنایت اکنون برای دانلود در گوگل پلی در دسترس است. از زمان اولین حضور در اندروید ، Epic Games تصمیم گرفته بود بازی بسیار محبوب Battle Royale خود را از طریق فروشگاه گوگل عرضه نکند.

fortnite گوگل پلی

دلیل اصلی تصمیم گیری اپیک که عدم تمایل به مالیات ۳۰٪ اجباری گوگل برای برنامه ها و بازی های فروخته شده از طریق Google Play می باشد. با این وجود ، عدم حضور در گوگل پلی مطمئناً برای Fortnite به میلیون ها مشتری بالقوه گمشده شده است.

به همین دلیل Epic حتی به گوگل (به هیچ فایده ای) درخواست نکرد تا از اجرای این محصولات عرضه شده از طریق Google Play ، از خدمات پرداخت گوگل استفاده کند.

fortnite اندروید گوگل پلی
fortnite گوگل پلی

سخنگوی یک شرکت اظهارات زیر را به عنوان توضیحات به پالی گان ارسال کرد.

پس از ۱۸ ماه فعالیت بازی فورتنایت در سیستم عامل اندروید در خارج از فروشگاه Google Play ، ما به یک تحقق اساسی رسیدیم:

گوگل نرم افزارهای قابل دانلود را در خارج از گوگل پلی با استفاده از اقدامات فنی و تجاری مانند پاپ آپ های امنیتی تکراری ترسناک برای نرم افزارهای دانلود و به روز شده ، توافق های محدود تولیدکننده و شرکتهای مخابراتی و معاملات ، روابط عمومی گوگل با مشخص کردن منابع نرم افزاری شخص ثالث به عنوان بدافزار قرار می دهد. و تلاشهای جدید مانند Google Play Protect برای جلوگیری از دسترسی کامل نرم افزاری به دست آمده.

به همین دلیل ، ما Fortnite را برای اندروید در فروشگاه Google Play راه اندازی کرده ایم. ما به برنامه های اپیک گیمز و فورتنایت در خارج از Google Play نیز ادامه خواهیم داد.

امیدواریم که گوگل در آینده نزدیک خط مشی ها و معاملات تجاری خود را مورد بازنگری قرار دهد ، به گونه ای که همه برنامه نویسان آزاد باشند که بتوانند با مشتریان در اندروید و در گوگل پلی از طریق خدمات باز از جمله خدمات پرداخت ، به تجارت بپردازند و بتوانند در یک رقابت شرکت کنند.

آیا عدم حضور فورتنایت از فروشگاه Google Play مانع بازی کردن شما شد؟در دیدگاه زیر به ما اطلاع دهید.

منبع
wccftech
0 0 votes
رأی دهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x