گیم

برگزاری رویداد E3 2020 به صورت رسمی لغو شد

گروه ESA بیانیه‌ای را در خصوص لغو برگزاری E3 2020 منتشر کرده است. این گروه خطرات ناشی از شیوع ویروس کرونا را دلیل اصلی تصمیم خود برای لغو این رویداد عنوان کرد.

بخشی از بیانیه‌ی ESA به شرح زیر است:

بااین‌حال اکنون ویروس کرونا Covid-19 همه‌چیز را برای نمایشگاه E3 پیچیده‌تر و از برخی زوایا هم ساده‌تر کرد؛ E3 2020 برگزار نمی‌شود.

پس از مشاوره‌ی دقیق درباره‌ی خطرات موجود و چگونگی حفظ سلامتی و امنیت شرکت‌کنندگان E3 با شرکت‌هایی که عضو اتحادیه هستند و درنظرگرفتن طرفدارها، کارکنان، غرفه‌دارها و تک‌تک انسان‌هایی که در طول سال‌ها ارتباطی کوچک یا بزرگ با E3 داشته‌اند، تصمیم سختی اتخاذ شد و ما باید اعلام کنیم که E3 2020 برگزار نمی‌شود.

لازم به ذکر است در ماه ژوئن/جون سال ۲۰۲۰ میلادی ESA (اتحادیه‌ی سرگرمی‌های نرم‌افزاری) روش‌های برگزاری برخی کنفرانس‌ها به‌صورت آنلاین را امتحان خواهد کرد.

– بیانیه‌ی رسمی برگزارکنندگان E3 2020

مراسم

به نظر می رسد در وضعیت بدی قرار دارد. پلی استیشن قصد حضور در آن را نداشت ، جف کیگلی از میزبانی E3 Colosseum کنار گذاشته بود و iam8bit از سمت مدیر خلاق خود کنار رفته بود.در اینجا لیست هایی از هر ناشری که در E3 2020 شرکت کرده اند لیست شده است. لغو این مراسم تأثیر عمده ای در نحوه اعلام این شرکت ها و بازاریابی بازی های خود خواهد داشت.

با این حال، به نظر می‌رسد که گروه ESA قصد دارد تا این رویداد را به صورت یک تجربه‌ی آنلاین زنده در ماه ژوئن برگزار نماید.

ما با هماهنگی اعضای خود به دنبال بررسی گزینه‌هایی برای برگزاری یک تجربه‌ی آنلاین برای نمایش معرفی عناوین مختلف در ژوئن ۲۰۲۰ هستیم. به دنبال این هستیم تا رویداد را با اعمال تغییراتی بنیادین برگزار نماییم تا بار دیگر طرفداران و رسانه‌های مختلف را در این رویداد جمع کنیم.

پیش از اعلام رسمی لغو E3 ، گزارش‌ها و شایعات مختلفی در مورد این موضوع منتشر شده بود. حال باید منتظر تایید رسمی ESA در خصوص برگزاری رویداد E3 به صورت آنلاین و استریم باشیم. شیوع ویروس کرونا علاوه بر رویداد تاکنون موجب لغو برگزاری رویدادهای GDC 2020 و SXSW 2020 شده است.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا