گیم

کنترلر دوال سنس PS5 می تواند یکی از بهترین های تاریخ باشد

با توجه به تصمیم سونی مبنی بر ترک کردن نام تجاری دوال شاک برای کنسول پلی استیشن ۵ ، این کنترلر دوال سنس برای طرفداران پلی استیشن کاملاً تعجب آور بود.

بهترین کنترلر کنسول بازی نسل نهمی

با این وجود مهم تر این است که کنترلر دوال سنس دارای ویژگی های جدیدی برای گیمرها باشد ، بین محرک های تطبیقی که به شما امکان می دهد در حالی که تیر را در کمان شخصیت خود می زنید و محرک های سیم پیچ صدا را بازخورد می کنید ، بازخورد هاپتیکی را احساس می کنید.

در گفتگو با طراح بازی Dying Light 2 ، تمام هیجان خود را برای گیم پلی PS5 ابراز کرد و ویژگی های جدید را تغییر دهنده بازی معرفی کرد.

من کاملاً عاشق کنترلر دوال سنس شده ام که یک طراحی شگفت انگیز و بی نقص، به همان اندازه آینده نگرانه که باید در سال ۲۰۲۰ انتظار داشته باشیم.- من فکر می کنم این شانس را برای خود فراهم ساخته که یکی از بهترین های تاریخ باشد.

من همچنین فکر می کنم که بازخورد هاپتیکی و محرک های تطبیقی می تواند تغییر دهنده بازی واقعی باشد ، راهی که بیش از آنچه مردم انتظار دارند در حال حاضر باشد. من در مورد محکم بودن کلی چیز کنجکاو هستم. که بسیار براق به نظر می رسد. در کل ، حتی اگر من می دانم که نظرات اولیه متنوع بود ، برای من کاملاً خارق العاده است.

کنترلر دوال سنس PS5 بهترین تاریخ
بهترین کنترلر کنسول بازی نسل نهمی

پشتیبانی

جالب است بدانید که آیا این ویژگی های کنترل کننده دوال سنس در رایانه های شخصی نیز پشتیبانی می کند. کنترلر پلی استیشن ۴ نسبت به پلی استیشن ۳ یکی سازگاری بیشتری با بازی های رایانه ای داشت ، در حالی که Valve حتی پشتیبانی رسمی دوال شاک ۴ را نیز به Steam API اضافه می کرد.

آنقدر محبوب بود که چندین بازی حتی هنگام شناسایی کنترلر ، نمادهای پلی استیشن را اضافه کردند. گفته می شود ، چندین بازی هنوز فقط از XInput پشتیبانی می کنند ، در حالی که DualShock 4 محدود به DirectInput بود.

ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که کنترل کننده دوال سنس با رونمایی در اواخر سال جاری حتی از سازگار با نسخه قبلی خود باشد.

منبع
wccftech
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا