فیلم و سریال

ویروس کرونا باعث تعویق اکران Sonic the Hedgehog در چین شد

گزارش وب سایت ورایتی، شرکت پارامونت پیکچرز تصمیم گرفته است تا اکران فیلم Sonic the Hedgehog در چین را عقب بیاندازد. در حال حاضر حاضر تاریخ جایگزینی مشخص نشده است. متاسفانه بحران ویروس کرونا همچنان در این کشور پرجمعیت ادامه داشته و مسئولان برای جلوگیری از وخیم‌تر شدن اوضاع تصمیم گرفته‌اند تا سینماها را برای مدت نامعلومی تعطیل کنند. بدون شک، همین اتفاق مدیران پارامونت را به تغییر در برنامه‌های خود مجبور کرده است. Sonic the Hedgehog، اولین فیلمی نیست که قربانی بحران کرونا می‌شود. چندی پیش فیلمبرداری Mission: Impossible 7 در ونیز ایتالیا متوقف شد. پیش از آن هم مراسم افتتاحیه‌ی No Time To Die در چین لغو شده بود.

داستان

داستان سونیک را روایت می‌کند که تلاش دارد به‌همراه تام واچووسکی به زندگی روزمره‌ی خود در زمین سروسامان دهد. دراین‌میان آن‌ها باید کاراکتر شروری با نام دکتر رباتنیک، دانشمندی هوشمند در زمینه‌ی ساخت ربات و سلاح‌های فوق پیشرفته را از سر راه بردارند. دکتر رباتنیک در تلاش است تا سونیک را دستگیر کند و با استفاده از قدرت‌های عظیم و گسترده‌ی این خارپشت دنیا را به تسخیر خود در بیاورد. 

سونیک خارپشت

فیلم سینمایی سونیک خارپشت فراتر از انتظارها ظاهر شده و در طول دو هفته اکران، توانست بیش از ۲۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد. جدیدترین محصول پارامونت پیکچرز همچنین در نخستین هفته‌ی اکران خود در آمریکای شمالی به فروشی معادل ۵۷ میلیون دلار دست یافت و رکورد بهترین افتتاحیه‌ی در میان آثار اقتباسی از بازی‌های ویدیویی را شکست. این رکورد پیش از این در اختیار فیلم Detective Pikachu قرار داشت که در اولین هفته‌ی اکران خود ۵۴ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار فروخته بود.فیلم Sonic the Hedgehog که جف فاولر وظیفه‌ی کارگردانی و نیل اچ. موریتز، مای اونیشی، تورو ناکاهارا و تاکشی ایتو وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی آن را برعهده داشتند،

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا