فیلم و سریالمقالات

نظرات منتقدان درباره ی فیلم انتقام جویان: پایان بازی

به بررسی نظرات منتقدان در مورد فیلم تاریخ انتقام جویان:پایان بازی می پرادزیم،با ریور وب همراه باشید.

 

نمره

در موارد قابل توجهی پرمخاطب بودن اثر باعث ایجاد نگاه مثبت در منتقدان نشده و نوعی اختلاف چشمگیر میان نظر مخاطبان و منتقدان پدید آمده است،درباره انتقام‌جویان: پایان بازی اما نظر عموم منتقدان مثبت بوده است و در مورد این اثر ابرقهرمانی نوعی همفکری میان تماشاگران و منتقدان پدید آمده است.

بررسی نظرات منتقدان در وبسایت راتن تومیتوز حاکی از رضایت ۹۶ درصدی منتقدان از این فیلم سینمایی است،از میان ۵۴ نقدی که در وبسایت متاکریتیک ثبت‌ شده نیز ۵۰ نقد مثبت بر این فیلم نوشته شده و تنها ۳ نقد میانه و ۱ نقد منفی درباره انتقام‌جویان: پایان بازی به چشم می‌خورد که برای این فیلم سینمایی نمره متای ۷۷ را رقم زده است.

 

انتقام جویان:پایان بازی avengers

نظرات منتقدان(فیلم انتقام جویان: پایان بازی)

 

مایکل اُسولیوان (واشینگتن پست)
نمره : ۱۰۰

فیلم جدید مجموعه انتقام‌جویان … هم‌زمان غم‌انگیز و عمیقا رضایت‌بخش به نظر می‌رسد؛ فیلمی پیچیده و به شکل غافلگیرکننده‌ای واجد جنبه‌های کمیک. اگر خیلی از ما با جهان سینمایی مارول بزرگ شده‌ایم، خود این فیلم‌ها هم به تدریج پخته‌تر و پیچیده‌تر شده‌اند.

پیتر بردشاو ( گاردین)
نمره : ۱۰۰

قصد ندارم در این نقد روند داستان را لو بدهم ولی باید گفت طرح داستانی فیلم به شخصیت‌های اصلی این امکان را می‌دهد که با برخی از پیروزی‌های بزرگ‌شان در کل این مجموعه دوباره روبه‌رو شوند و باید قبول کرد که درون بزرگ‌نمایی‌های سورئال فیلم و پوچی هذیانی آن با رسیدن به پایان ِ بزرگ، نوعی هجمه احساسی و هیجانی عظیم وجود دارد.

دیوید سیمز(آتلانتیک)
نمره : ۸۵

بزرگترین غافلگیری انتقام‌جویان: پایان بازی روند آهسته و با آرامش خاطر آن است … با در نظر گرفتن زمان ۱۸۲ دقیقه فیلم ممکن است مخاطبان انتظار فضایی طوفانی را داشته باشند اما فیلم زمان طولانی‌اش را پر از صحنه‌های اکشن نکرده بلکه با روندی آهسته از طریق جذابیت و گیرایی مجموعه عواملش روی مخاطبان اثر می‌گذارد.

پیتر دبروج (ورایتی)
نمره : ۷۰

عنصر غافلگیری و هیجان ناشی از کشف در این فیلم نقش اصلی را بازی می‌کند؛ به همین دلیل هم سازندگان تمام تلاش‌شان را به کار بستند تا داستان فیلم به کمترین میزان ممکن لو برود.

انتقام‌جویان: پایان بازی گسترده‌ترین و بزرگ‌ترین فیلمی است که در این مجموعه ساخته شده و تلاش می‌کند نوعی فضای احساسی ویژه برای چندین و چند تن از شخصیت‌های محبوب تماشاگران پدید بیاورد. می‌توان گفت تمرکز اثر از نمایش ابرقهرمان‌هایی که جهان را نجات می‌دهند برداشته شده و به سمت نمایش هزینه انسانی قهرمانی و شجاعت حرکت کرده؛ قهرمان‌بودنی که محصول ایثارهای بزرگ شخصی است.

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
دکمه بازگشت به بالا
بستن