فیلم و سریالمقالات

انتقام جویان : پایان بازی رکورد آواتار را شکست

بعد از ۱۰  سال رکورد آواتار توسط فیلم انتقام جویان :پایان بازی اثر برادران روسو شکسته شد و این یک خبر عالی در زمینه ی سینماست که مردم را تشویق برای دیدن فیلم همراه خانواده و دوستانشان می کنند،با ریور وب همراه باشید.

 

avengers end game
انتقام جویان: پایان بازی

 

هالیوود ریپورتر

به نقل از هالیوود ریپورتر، شنبه شب ۲۰ جولای به وقت آمریکا (ساعتی پیش) در کمیک کان اعلام شد که فیلم ابرقهرمانی «انتقام جویان: پایان بازی» با عبور از مرز فروش ۲ میلیارد و ۷۸۹ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار فروش، پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما شده است،آلن هورن از رؤسای دیزنی استودیوز با صدور بیانیه‌ای از همه دست‌اندرکاران مارول استودیوز و تیم والت دیزنی تشکر و از همه طرفداران این مجموعه فیلم‌ها در سراسر دنیا که با اقبال از این فیلم، رکورد تاریخ را تغییر دادند، قدردانی کرد.

گفته شده روز جمعه فروش این فیلم ۲ میلیارد و ۷۸۹.۲ میلیون دلار بود که ۵۰۰ هزار دلار کمتر از «آواتار» با فروش ۲۷۸۹.۷ میلیون دلاری قرار داشت. این فاصله روز شنبه از بین رفت. این آخر هفته «انتقام‌جویان:پایان بازی» ۲.۸ میلیون دلار در سطح جهان فروش کرد،به این ترتیب در پایان شب «انتقام جویان:پایان بازی» حداقل روی کاغذ و بر مبنای تعداد بلیت‌های فروخته شده از «آواتار» پیش افتاد،این فیلم با بزرگ‌ترین افتتاحیه در سطح جهانی که برابر ۱.۲۲ میلیارد دلار بود نیز پیش تر نام خود را در تاریخ ثبت کرده بود که از این میان ۳۵۷.۱ میلیون دلار آن در بازار آمریکا و ۸۶۶.۵ میلیون دلار در بازار بین‌المللی کسب شده بود.

0 0 vote
Article Rating
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x