اخبارگیم

تیک تو احتمالا راک استار را برای ساخت بازی‌ ها با سرعت بیشتر تحت فشار قرار داده است

تیک تو مادر شرکت راکستار بیان شده است که به استودیوی راک استار گیمز فشار آورده است که بازی های جدید زودتر ساخته و در بازۀ زمانی کمتر به بازار عرضه شود به همیندر توییتر با نام کاربری SWEGTA در این مورد ادعایی کرده است به همین دلیل به بررسی این موضوع با ما همراه باشید.

 هر سه سال شاهد انتشار یک بازی جدید از شرکت راک‌استار بودیم اما این روند با ورود کنسول‌های نسل هشتم به‌شدت طولانی شد؛ تا جایی که در سال پایانی نسل قرار داریم و تنها یک بازی از عناوین این شرکت را تجربه کرده‌ایم.

حال اما باتوجه به توییت یکی از منابع شناخته‌ شده‌ی داخلی راک‌استار، به‌نظر می‌رسد این موضوع چندان خوش‌آیند تیک-تو نیست. براساس ادعای این شخص که با نام کاربری SWEGTA در توییتر فعالیت دارد، تیک-تو شرکت راک‌استار را جهت تسریع فرآیند ساخت بازی‌های خود تحت فشار قرار داده است:

بنابر گزارش‌ها، راک استار گیمز تحت فشار تیک-‌تو برای بازگشت به چرخه‌ی انتشار کوتاه‌مدت بازی‌های خود است. اگرچه این موضوع ممکن است برای بازی‌های بزرگی چون GTA و Red Dead بد باشد اما احتمالا بازگشت آی‌پی‌های بیشتری مانند Bully ،Midnight Club یا Manhunt وجود دارد.

باوجود این‌که راک‌استار شامل چندین استودیوی بزرگ در شهرهای مختلف جهان می‌شود اما از آپریل سال ۱۹۹۷ تحت مالکیت تیک-تو قرار دارد. بنابراین اگر این گزارش درست باشد، غول بلامنازع صنعت بازی‌ها چاره‌ای جز فرمان‌برداری از این شرکت نخواهد داشت.

تیک تو احتمالا راک استار را برای ساخت بازی‌ ها
تیک تو احتمالا راک استار را برای ساخت بازی‌ ها
برچسب ها
0 0 vote
Article Rating
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن