گیم

نسخۀ PC بازی Death Stranding تا ماه ژوئیه به تأخیر افتاده است

اگر شما طرفداران منتظر سم پورتر بریج پستچی و رویدادهای غیر منتظرۀ بازی که هیچ کس به خود ندیده است که آن ها را تجربه کنید و نهایت لذت را ببا آن ببرید هستید ، باید مدت زمان بیشتری صبر کنید. بازی دث استرندینگ تا ماه ژوئن به رایانه های شخصی نخواهد آمد ، اما تنها فقط یک ماه به تأخیر افتاده است.به همین دلیل در ادامه به این خبر شوکه کننده با هم می پردازیم.

نسخۀ PC بازی Death Stranding

مانند بسیاری از استودیوها که به خاطر بحران همه گیر بیماری ویروس کرونا مجبور شدن که کارمندان خود را به خانه منتقل و به ادامۀ کار خود بپردازند و همینطور ، اخیراً کوجیما پروداکشن به کار از خانه ترجیح داده است که این امر بر توسعه رایانه شخصی تأثیر گذاشته است.

بازی دث استرندینگ تا ماه ژوئن به رایانه های شخصی راه پیدا نخواهد کرد که برای اختصاص زمان توسعه بیشتر به تیم ، تاریخ عرضه بازی به ۱۴ ژوئیه برگردانده شده است.، اما در این مورد تنها فقط یک ماه به تأخیر افتاده است که شما طرفداران می توانید با این روند کنار بیایید و درک کنید که همینطور مشکلات را با هم پشت سر بگذاریم آیندۀ بهتر را رقم بزنیم.

اطلاعیه

پس از خانشین شدن موقت کارمندان KOJIMA PRODUCTIONS ، ما مجبور به این کار شده ایم که تا ۱۴ ماه ژوئیه سال ۲۰۲۰ رونمایی از نسخۀ پی سی DEATH STRANDING را به تأخیر بیندازیم تا زمان توسعه بیشتری در بین سفارش های فعلی کار فراهم شود. با تشکر از صبر و شکیبایی شما عزیزان!

ما هنوز منتظر جزئیات سیستم در مورد سایر مشخصات ویژه کامپیوتر هستیم ، گرچه ما نمی توانیم انتظار نرخ فریم بالاتر را داشته باشیم.به محض منتشر شدن اطلاعات جدید از سوی استودیو کوجیما پروداکشن شما کاربران ریور وب رو اطلاع خواهیم کرد.

Death-Stranding-PC-Port-Delayed
نسخۀ PC بازی Death Stranding
منبع
pcgamer
برچسب ها
0 0 vote
Article Rating
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن