فیلم و سریال

سونی اکران فیلم های Spider-Man را به عقب انداخت که به تاخیر Doctor Strange2 و Thor4 گردید

تقریباً مانند هر استودیوی دیگر ، سونی به دلیل ویروس در حال حرکت به دور برنامه فیلم خود است. این بدان معناست که دو فیلم Spider-Man با تأخیر مواجه خواهند شد.عاقبت Spider-Man: Into the Spider-Verse و سومین قسمت در Spider-Man: Homecoming (ایجاد شده با همکاری Marvel Studios) هر کدام تاخیر دارند.تغییراتی در تاریخ اکران فیلم‌های آینده خود ایجاد و از عقب افتادن اکران فیلم دکتر استرنج ۲ و جلو افتادن اکران فیلم ثور ۴ خبر داد.

تاخیر اکران فیلم های Doctor Strange2 و Thor4

دنباله Spider-Verse اکنون به جای ۸ آوریل ۲۰۲۲ در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۲۲ اکران می شود. و سومین نسخه مردعنکبوتی در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ به جای ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۱ افتتاح می شود. سونی دیگر فیلم Spider-Man Universe ، Venom: Let There Be Carnage ، اکنون به جای اکتبر سال جاری ، در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ افتتاح خواهد شد.

به منظور استقبال از این اقدام ، استودیوهای Marvel Disney با تاخیر اکران فیلم های Doctor Strange2 و Thor4 روی آوردند.

 فیلم Thor: Love and Thunder که برای اکران در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (۲۹ بهمن ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی انجام شده بود، اکران آن یک هفته جلو و اکنون در تاریخ ۱۱ فوریه ۲۰۲۲ (۲۲ بهمن ۱۴۰۰) اکران می شود. فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness  که پیش از این اکران آن تا تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۴ آبان ۱۴۰۰) عقب افتاده بود، حال اکران آن با ۴ ماه تاخیر دیگر مواجه شده و در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۲ (۵ فروردین ۱۴۰۱) اکران خواهد شد.

اکران آنچارتد

اولین تغییر بزرگ سفارش در دنیای سینمایی مارول هنگام تاریخ اکران فیلم است ، همانطور که دکتر استرنج در Multiverse of Madness قرار بود قبل از سومین فیلم Spider-Man با اکشن زنده باز شود.

اما همه چیز اکنون رو هواست! یکی از تأثیرات مثبت این تغییر این است که فیلم طولانی Sony Uncharted باهنرنمایی تام هالند کمی زود اکران می شود. بدون سابقه از ۸ اکتبر ۲۰۲۱ تا ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۱ – گرفتن جایگاه اصلی فیلم سوم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه دارد. فیلم های سونی دیگر ، از جمله Fatherhood ، The Nightingale ، Hotel Transylvania 4 ، Man From Toronto ، همگی تاریخ جدیدی را به عنوان بخشی از تغییر اسکیت ها دریافت کردند.

منبع
theverge
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا