فیلم و سریال

بررسی فیلم Underground Six

ک فیلم آمریکایی در ژانر اکشن کمدی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مایکل بی که در سال ۲۰۱۹ اکران شد. به بررسی فیلم Underground Six با ما همراه باشید.

این فرضیه به خودی خود احساس انتقام جویانه ای می کند ، به این معنا که یک تیم سرکش از کارکنان متخصص را مستقر می کند که با خوشحالی مرزها و آب ها را عبور می دهند تا به اشتباهات درست بپردازند. اما ۶ Underground یک بحث و گفتگو در مورد توافق نامه سوکوویا دارند ، زیرا رینولدز یک نبوغ میلیاردر در سطح تونی استارک بازی می کند که تصمیم دارد مرگ او را جعلی کند ، به یک ارواح تبدیل شود و دزدان دریایی به سبک هوشیار را از بین ببرد و با عاملانی که به خدمت گرفته می شود برخورد می کند ( و ارواح) به منظور مجازات بدکاران قدرتمند (در این مورد ، دیکتاتور ترکستان).

رینولدز نمی خواهد با دیپلماسی ، بوروکراسی یا فساد روبرو شود ، اما در عین حال بسیاری از افراد بی گناه – از عابر پیاده تا پلیس – در طی فرارهای سبک خود A-Team می میرند و او می میرد. فقط آن را خاموش کنید.

داستان

 شش قهرمانِ ناشناس از سراسر دنیا دور هم جمع شدند تا ماموریتی از روی خیرخواهی انجام دهند! اسم واقعی آنها منع شده است اما به جای آن ، آنها برای همدیگر شماره هایی در نظر گرفتند تا با آن همدیگر را صدا بکنند. ماموریت آنها سرنگونی یک دیکتاتور در کشور تخیلی “ترکستان” است تا بتوانند برادر دموکرات او را به جای او جایگزین کنند …

6-underground-netflix بررسی فیلم Underground Six

کاراکترها

در نهایت ما بیلی یا همان شماره چهار را فقط یک دزدِ توانا در رشته جذاب پارکور می‌شناسیم. کاراکتری که البته بهترین لحظات اکشن فیلم را به خود اختصاص داده است؛ پلان‌های ریزش تیرآهن‌ها روی سر شماره چهار یا احتمال خفگی‌اش در زیرِ آب از جمله این لحظات کوتاه خوب هستند.

درباره باقی کاراکترها نیز تقریبا وضع به همین منوال است. دو زن گروه در پایین‌ترین حد پرداختِ کاراکتر قرار دارند. ملانی لوران ( نمی‌دانم دقیقا در فیلم چه اسمی دارد و چه شماره‌ای را روی خودش یدک می‌کشد) یکی از آنهاست که فرق خاصی با زن دیگر گروه ندارد. هر دو با انگیزه‌ای نامعلوم حاضر شده‌اند زنده‌هایی مرده به حساب بیایند تا به زنده ماندن آدم‌های دیگر در کره زمین کمک کنند.

افراد

استعدادیابی افراد مختلف برای حفظ کردنِ گروهی خودجوش برای کارهای عملیاتی مردم‌پسندانه است و پول زیادی هم دارد. تصمیم او برای زندگی مخفیانه‌اش (نمی‌دانیم چه بر سر روح و روانِ خانواده‌های غیرمطلعِ اعضای گروه می‌آید) مبتنی بر یک زندگی با از خودگذشتگی بالاست. نمی‌دانیم چه شد که او به این ایده‌ی نجات بین‌المللی انسان‌ها رسید (پیش‌داستان قابل قبولی درباره او هم وجود ندارد) اما در ادامه مطلب درباره این کاراکتر و نقشی که در پروپاگاندای فیلم ایفا می‌کند، نظری می‌اندازیم.

آدم بدهای فیلم که به شدت خوک‌صفت هستند، از این قافله عقب نمانده‌اند و از لحاظ شخصیت‌پردازی، حتی وضعی به مراتب بدتر از کاراکترهای خوب فیلم دارند. صورت و هیکل درشت و زمخت بازیگر اسراییلی «لیور راز» توانسته کمی به نقش بدمنِ فیلم کمک کند و این کاراکتر را از امتیاز پنج در فیلمنامه به عدد «ده از بیست» در اجرا برساند. 

2892892 بررسی فیلم Underground Six

صحنه های اکشن

صحنه های اکشن در این فیلم به اندازه ای بولد و زیاد است که شما حتی در پایان فیلم چیزی در مورد شخصیت های داستان نمی دانید! درست است که این افراد در واقع مرگ را جعل کرده اند تا بتوانند مخفیاته دنیا را به جای بهتری تبدیل کنند اما شخصیت پردازیه ضعیف آن هم در این اندازه  فقط شما را به یک نتیجه می رساند که این فیلم صرفا به دنبال جذب مخاطب است.

۶ Underground ، با استفاده بی رویه از سرودهای indie-rock که در تبلیغات GoArmy مورد استفاده قرار می گیرد و یا WWE pay-per-views و فقدان ناراحت کننده آن از پیتر استورمار ، دندانهای شیری است که توسط رایان رینولدز ذخیره شده است. قادر است صحنه های بین قطعات مجموعه را از لحاظ ظاهری خوش رنگ تر کند ، همه در حالی که کاملاً می دانیم این نوع فیلم Deadpool است که از آن لذت می برد.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x