فیلم و سریال

اطلاعات و تصاویر جدید فیلم Thor: Love and Thunder منتشر شد

دیروز وایتیتی ، کارگردان آخرین ماجراجویی های Thor – Love and Thunder ، یک پخش زنده را در اینستاگرام خود انجام داد ، که در طی آن ، از جمله موارد دیگر ، اطلاعاتی درباره فیلم آینده (از طریق Collider) به کاربران داد. وقتی بازیگر نقش تسا تامپسون (که والکیری را در قسمت های قبلی این سریال بازی می کرد) به گفتگو پیوست ، کارگردان به او گفت که آخرین نسخه فیلمنامه در حال حاضر نسخه پنجم یا ششم است.

اطلاعات و تصاویر جدید فیلم Thor: Love and Thunder

 در این برنامه همچنین شاهد حضور مارک روفالو، بازیگر نقش هالک و تسا تامپسون، بازیگر نقش والکری نیز بودیم که وایتیتی را همراهی کردند و وایتیتی در واقع یک بخش پرسش و پاسخ نیز ترتیب داده بود و به سوالات طرفداران پاسخ داد. وایتیتی در ادامه بار دیگر از بازگشت کریس همسورث در نقش ثور، ناتالی پورتمن در نقش جین فاستر  و تسا تامپسون در نقش والکری خبر داد که والکری اکنون وظیفه اداره آزگارد جدید را بر عهده دارد.

ر این تصویر شاهد ترکیب معماری آزگاردی‌ها با معماری زمینی هستیم و ناوگان کشتی‌های وایکینگ‌ها برای فرمان والکری در حال آماده شدن هستند. وایتیتی در ادامه با تامپسون در مورد شخصیت والکری در فیلم صحبت کرد و پس از آن وایتیتی اعتراف کرد که از طرفداران بتا ری بیل است، اما حضور این شخصیت را در فیلم رسما تایید نکرد و گفت که از آن هنوز مطمئن نیست. بااین‌حال، او در ادامه گفت که وی در حال کار روی نسخه پنجم یا ششم پیش نویس فیلمنامه قسمت چهارم فیلم Thor  است.

کمیک

وایتیتی پیشنهاد کرد که شخصیت های کمیک بوک مارول ، به اصطلاح “کوسه های فضایی” ، ممکن است در این فیلم ظاهر شوند. این کارگردان گفت ، با این وجود ، ما نقره ای سورف را نخواهیم دید ، اما او بسیار دوست دارد بتا ری بیل (یک کوربینیت که در بدن بیگانه دیگری به دام افتاده است ، که با یک نسخه از چکش ثور می جنگد) ظاهر شود. با این حال ، هنوز حضور وی در تولید مشخص نیست. گفته می شود که در نسخه جدید ما نیز کمی بیشتر در مورد کورگ و نژاد او نشان می دهیم

در طول پخش ما همچنین می توانیم هنرهای مفهومی New Asgard و زره جدید برای میک (که معلوم شد زن است) را ببینیم.

تسا تامپسون

وایتیتی در ادامه تایید کرد که شخصیت سیلور سرفر قرار نیست در فیلم Thor: Love and Thunder حضور داشته باشد و شایعات حضور این شخصیت را تکذیب کرد. بااین‌حال، وایتیتی در مورد نقش شخصیت کریستین بیل یا احتمال حضور لوکی با بازی تام هیدلستون، در این فیلم صحبتی نکرد. 

همچنین وایتیتی به تامپسون گفت که Thor: Love and Thunder, حدود ۱۰ برابر بزرگ‌تر از فیلم Ragnarok است و گفت که احساس می‌کند فیلم را براساس فهرستی از چیزهایی که یک بچه ۱۰ ساله از آن‌ها میخواسته، نوشته است و یکی از این ایده‌ها، ایده کوسه‌های فضایی است که پیش از این شاهد حضور آن‌ها در کمیک‌های مارول با نام Starsharks بوده‌ایم.

وایتیتی همچنین بار دیگر تایید کرد که فیلم‌برداری فیلم Thor: Love and Thunder در استرالیا انجام خواهد شد، اما در مورد زمان شروع آن صحبتی نکرد.فیلم قرار است با حدود سه ماه تاخیر در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (۲۹ بهمن ۱۴۰۰) اکران شود.

منبع
gamepressure
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا