گیم

اجاره‌ها در Cities: Skylines 2 بسیار بالاست، پس توسعه‌دهندگان صاحب‌خانه‌ها را حذف کردند

و با این حال، گاهی اوقات یک بازی مانند Cities: Skylines 2 (C:S2) مسئله‌ای را مطرح می‌کند که بسیار به‌موقع و مرتبط است و نمی‌توان آن را نادیده گرفت. چنین است مسئله “اقتصاد ۲.۰″، یک به‌روزرسانی بزرگ برای این بازی که همچنان در حال توسعه است و قرار است در هفته آینده عرضه شود. اولین و مهم‌ترین مسئله‌ای که به آن پرداخته می‌شود، مسئله مداوم “اجاره بالا” است، مسئله‌ای که شهروندان درون بازی (“cims” میان طرفداران)، بازیکنان Cو تقریباً همه انسان‌های ساکن در ایالات متحده و بسیاری از جاهای دیگر را آزار می‌دهد.

برای اجاره بالا راه‌حل‌هایی دارد، حداقل برای شهروندان مجازی خود. آن‌ها “صاحب‌خانه مجازی” که اجاره می‌گرفت را حذف کردند، بنابراین اکنون هزینه نگهداری ساختمان به طور مساوی بین مستاجران تقسیم می‌شود. یک فرمول جدید برای محاسبه اجاره وجود دارد، که نوعی قطعیت ریاضی زیبا را به یاد می‌آورد که هیچ‌گاه در دنیای واقعی نخواهیم دید:

Rent = (LandValue + (ZoneType * Building Level)) * LotSize * SpaceMultiplier

و سپس شکایت‌ها خود را به نمایش می‌گذارند، پر کردن جریان اعلان‌های بازیکنان. در حالی که سایر رفع مشکلات توسط توسعه‌دهنده Colossal Order به نظر می‌رسد تقریبا ساده و زیبا هستند، این یکی کمی پیچیده‌تر و شبیه به زندگی واقعی است. اگر یک شهروند درآمد کافی داشته باشد، اما نقدینگی کافی نداشته باشد، به طوری که باید قادر به پرداخت اجاره ماهیانه باشد، “آن‌ها شکایت نمی‌کنند و به جای آن کمتر پول برای مصرف منابع خرج می‌کنند.” کاهش مصرف کافه‌ها و تست آووکادو باید موثر باشد، مگر اینکه درآمدشان خیلی پایین بیاید. در این صورت، آن‌ها شکایت می‌کنند و “به دنبال مسکن ارزان‌تر می‌گردند یا از شهر خارج می‌شوند.”

دقیقاً مانند اینجا، “هیچ خانه ابتدایی وجود ندارد”

پس از انتشار پچ، بازیکنان C:S2 ممکن است ببینند که شهروندان آن‌ها “به دنبال انواع مختلف مسکن هستند یا در شهر جابجا می‌شوند”، طبق یادداشت‌های به‌روزرسانی، که با مدل شهر بزرگی که من در آن زندگی می‌کنم مطابقت دارد. با این حال، برخلاف آن مدل، برای شهروندان C:S2، زندگی بدون صاحب‌خانه‌های غیرضروری، با محاسبات اجاره ساده و کمی صرفه‌جویی، “باید به آن‌ها کمک کند نوع مسکن دلخواه خود را بخرند” و اکثر شکایت‌های اجاره پس از مدتی ناپدید خواهند شد. اگر هنوز نمی‌توانند اجاره را بپردازند، “نرخ بیکاری را بررسی کنید و برای شهروندان شغل فراهم کنید تا بتوانند اجاره خود را بپردازند.” ساده!

همانطور که PC Gamer اشاره کرده است، بازیکنان پیشنهادات خود را برای بازیکنانی که با اجاره بالا مواجه هستند، ارائه کرده‌اند، برخی از آن‌ها کاملاً به‌موقع و مرتبط هستند. “منطقه بیشتری با اندازه خانه‌های کوچکتر ایجاد کنید”، یکی از بازیکنان/اقتصاددانان خرد می‌نویسد، زیرا درست مانند دنیای واقعی، “هیچ خانه ابتدایی در و اطراف شهرهای بزرگ باقی نمانده است.”

در حقیقت، الگوریتم‌هایی وجود دارند که سعی می‌کنند قیمت بهینه‌ای برای اجاره در دنیای واقعی تعیین کنند، اگرچه آن‌ها بیشتر برای صاحب‌خانه‌های شرکتی غیرمجازی هستند که بعید است با یک پچ حذف شوند. YieldStar، یک الگوریتم تنظیم اجاره “همکاری‌محور” که قیمت‌ها را برای واحدهای باز تنظیم می‌کند، به صاحب‌خانه‌های بزرگ کمک کرده است که قیمت‌های اجاره را “به جایی که بدون استفاده از آن نمی‌رسیدند” برسانند، به گفته یک مشتری راضی. چنین موفقیتی منجر به شکایات از سوی مستاجران، اعتراضات در سنا به کمیسیون تجارت فدرال، شکایات از سوی ناحیه کلمبیا و آریزونا، و اخیراً حمله FBI به یک صاحب‌خانه شده است.

منبع
arstechnica
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا