اخبارگیم

فیل اسپنسر هم‌ اکنون مشغول تجربه‌ی کنسول‌ اسکارلت در خانه است

فیل اسپنسر رئیس ایکس باکس در طی توییتی که چند ساعت پیش منتشر کرده بود بیان داشته که کنسول قدرتمند پروؤۀ اسکارلت را در منزل خصوصی خود امتحان کرده و از آن تجربۀ بی نظیری از بازی کردن داشته است،به بررسی ای خبر می پردازیم.

اوه… فک کنم طرفداران مایکروسافت و پلی استیشن کاسۀ صبرشان برای کنسول های نسل نهمی لبریز شده است ولی خوشبختانه در طی این مرور زمان بازی های جدیدی برای گیمران که تا موقع انتشار کنسول ها عرضه می شوند لذت بازی کردن را پیش از انتشار آن ها را ببرند. ایکس باکس با دو نام رمزی «Anaconda» و «Lockhart» در حال توسعه می باشند که مدل آناکوندا از نظر سخت افزاری قوی‌تر از لاک‌هارت خواهد بود چه شود! حالا به نظر می‌رسد که عملیات توسعه‌ی کنسول‌های ایکس باکس به پایان رسیده و این دستگاه‌ها به مرحله‌ی تست نهایی وارد شدند.

فیل اسپنسر در این توییت می‌گوید:

«و شروع شد… این هفته کنسول پروژه اسکارلت را برای خانه خودم خریدم و این یه نسخه اولیه از کنسول که با آن می‌شود بازی‌ها را تجربه کرد، به جامعه (بازیکن‌ها) وصل شوید و بله، از کنترلر الیت اسری ۲ (Elite Series 2) خودم استفاده کنم، بی‌نظیره. کار بزرگی با تیم انجام دادیم و سال ۲۰۲۰ میلادی سالی شگفت انگیزی خواهد بود.»

Phil فیل اسپنسر

مایکروسافت با معرفی مدل ایکس باکس وان ایکس، عملکرد بسیار خوبی در بحث بهینه سازی سخت افزار و بهبود گرافیکی سیستم از خود نشان داد. براساس اخبار دیگر مایکروسافت برای نسل بعدی به دنبال ساخت چند کنسول متفاوت خواهند بود.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا