خودرو

چرا مردم کوپه های mercedes coupe suv خریداری می کنند

می دانید که کوپه SUV از آن کراس اوورهای سواری با سقف جمع شده برای شبیه شدن به یک کوپه در حال رشد است. و احتمالاً می توانید BMW را مقصر محبوبیت این بخش در وهله اول با X6 بدانید.

کوپه های mercedes coupe suv

علی رغم ظاهر ، کوپه های SUV هنوز به فروش می رسند ، که دلیل آن این است که چرا مارک های بیشتر و بیشتری وارد بخش می شوند. مرسدس بنز یکی از جدیدترین شرکت های پیوستن به AMG-GLE 63S Coupe است که از سال گذشته AMG-GLE 53 Coupe را دنبال کرد.

مطمئناً BMW برای پیروی از خودروهای X6 X4 و X2 را به ترکیب اضافه کرده است ، در حالی که گروه فولکس واگن دارای Audi Q8 ، پورشه کاین کوپه و VW Atlas Cross Sport برای رقابت با این بخش است.

استراتژیک ویژن ، یک شرکت تحقیق و مشاوره در زمینه خودرو که هر ساله داده هایی را از خریداران خودروهای جدید جمع آوری می کند ، این بینش را دارد که چرا مردم اقدام به خرید کوپه های SUV می کنند.

گزارش

آنطور که Autoblog گزارش داده بر طبق گفته این شرکت:

خریداران کوپه های SUV یا کوپن های نرم افزاری ورزشی (SUCs) ، به ویژه کالاهای مرسدس ، چهار تا پنج سال جوانتر از خریدار معمول SUV های معمولی هستند. این امر میانگین سنی یک مارک اتومبیل را پایین می آورد ، که به نوبه خود باعث افزایش مطلوبیت برند می شود.

استراتژیک ویژن همچنین ادامه داد که خریداران کوپه SUV نسبت به قیمت حساسیت کمتری دارند و این بدان معنی است که مارک ها می توانند برچسب قیمت این وسایل نقلیه را افزایش دهند و این تاثیری در فروش نخواهد داشت. اما مهمتر از همه ، خریداران SUC در این گروه سنی از تصویر خود آگاه تر هستند.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا