برندکمپانی اپل

تولید انبوه ایرپاد های نسل سوم از نیمه اول سال ۲۰۲۱ آغاز می شود

ایرپادهای اپل پرفروش ترین هدفون در دنیا است و این شرکت به دنبال گسترش خط تولید خود با یک نسخه جدید و باکارآمد است. با این حال ، این محصول جدید برای مدتی در دسترس نخواهد بود.بله ، مطابق آخرین گزارش مینگ چی کوو ، ایرد پاد نسل سوم اپل از نیمه اول سال آینده وارد تولید انبوه خواهد شد. بیایید تا جزئیات بیشتری را در این مورد مشاهده کنیم.

ایرپاد نسل سوم

اولین نسل ایرپاد ها در سال ۲۰۱۶ عرضه شد و درست در سال گذشته ، این شرکت نسل دوم Airpods را اعلام کرد. اکنون به نظر می رسد که اپل کار خود را روی نسل سوم آغاز کرده است اما از نیمه اول سال ۲۰۲۱ وارد تولید انبوه خواهد شد.

ایرپادهای نسل سوم در ۱H21 به تولید انبوه خواهد رسید مهمترین تغییر در طراحی داخلی این مدل جدید ، اتخاذ SiP برای جایگزینی طراحی سفت و سخت PCB + SMT با طراحی سفت و سخت ایرپاد نسل دوم است. ما معتقدیم که اپل به دلیل کاهش تقاضا برای نسل دوم ، مدل جدیدی را جذب می کند. Luxshare ICT تامین کننده اصلی این مدل جدید خواهد بود.

ایرپاد نسل سوم
ایرپاد نسل سوم

مینگ چی کوو

جدا از یک نسخه استاندارد ، کوو در یادداشت سرمایه گذار خود همچنین اظهار داشت که نسل دوم ایرپاد پرو در سه ماهه چهارم ۲۰۲۱ یا سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ وارد بازار خواهد شد. در هر دو مورد ، گفته می شود AirPods Pro جدید در سال ۲۰۲۲ منتشر شد. آنچه از این موضوع بدست می آید این است که امسال هیچ AirPods ررنمایی نخواهد شد.

همچنین گفته می شود هدفون اپل شایعه شده که در اواسط سال ۲۰۲۰ به تولید انبوه می رسد. رونمایی از آن امسال قریب الوقوع به نظر می رسد و ما منتظریم ببینیم که چگونه به نظر می رسد. همچنین ، ما انتظار داریم این شرکت گوشی های جدید خود را که مانند ایرپاد پرو شکل خواهد گرفت ، به بازار عرضه کند. تحلیلگر می گوید ، این هدفون جدید تا پایان سال جاری تحت نام تجاری Beats قابل رونمایی است.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا