آیفونتلفن همراه

تصاویر جدید آیفون ۱۲ از ناچ های کوچکتر و نازک تر نشان می دهند

پس از گزارش های فعلی در مورد انتشار جدید ایرپادس و مک بوک پرو در ماه آینده ، جان پراسر تصاویر جدیدی را به اشتراک گذاشته است که ناچ های کوچکتر و باریک تر از گوشی هوشمند بعدی اپل، آیفون ۱۲ را نشان می دهد.

تصاویر جدید آیفون ۱۲

اکنون جان پروسر در رابطه با محصولات اپل دارای رکورد قابل قبولی است. وی از طریق منتشر کردن توییت دیروز ، تأیید کرد که اپل در ماه مه ایرپادس و مک بوک پرو را رونمایی خواهد کرد. قرار بود یک رویداد در ماه مارس در رابطه با محصولات جدید اپل باشد که متاسفانه اتفاق نیفتاد.

جان همچنین تأیید کرد که اپل قصد داشته است ای مک جدیدی را رونمایی کند اما به دلیل بحران همه گیری کووید-۱۹ به تأخیر انداخته شد. که ممکن است اکنون در مراسم WWDC 2020 اعلام شود.

جان همچنین توییت هایی منتشر کرد که در آن جزییاتی در مورد آیفون آینده اپل به اشتراک گذاشت. یکی از این توییت ها دارای دو نمودار آیفون ۱۲ بوده است. نمودار اول مبهم است و ما فقط می توانیم برخی از برچسب های فنی را برای اجزای تشکیل دهیم.

ناچ ها

با این حال ، تصویر دوم بسیار واضح تر نشان می دهد که اپل اندازه ناچ را کاهش داده است ، در حالی که تمام اجزای یکسان را که دارای ناچ بزرگتر فعلی در آیفون ۱۱ است ، نگه داشته است. نمودار همچنین حاشیه های نازک اطراف صفحه نمایش را نشان می دهد. با این حال ، در مقایسه با نشت های قبلی که دکمه پاور در پایین دستگاه منتقل شده است ، دکمه پاور در نمودار در همان موقعیتی قرار دارد که در حال حاضر آن را در آیفون ۱۱ مشاهده می کنیم.

تصاویر جدید آیفون 12

یک افشاگری اخیر توسط EveryApplePro یک اتصال دهنده هوشمند را در مدل آیفون ۱۲ چاپ شده سه بعدی نشان داد. حدس زده می شد که این کانکتور ممکن است براپل پنسل باشد. با این حال ، جان تأیید کرده است

که این اتصال برای مدل آیفون ۱۲ نهایی وجود نخواهد داشت ، اما ممکن است بخشی از تلفن در سال ۲۰۲۱ یا بعد از آن باشد که اپل ممکن است آیفون را بدون هیچ پورت راه اندازی کند. در حال حاضر ، اپل حتی پورت Lighting را به نفع یک درگاه USB-C خاموش نمی کند

رویداد WWDC

همچنین انتظار می رود اپل هدفون های جدید گوش را در رویداد WWDC 2020 به همراه AirTags عرضه کند. علی رغم کندی های ناشی از COVID-19 ، اپل امسال برنامه شلوغی برای عرضه محصولات دارد.

در مقایسه با سالهای گذشته ، تعداد افرادی که اخبار محصولات اپل را به بیرون درز کرده اند به طرز چشمگیری افزایش یافته است ، بنابراین ما مطمئن هستیم که طی روزهای آینده اطلاعات جدیدی را کسب خواهیم کرد.

منبع
wccftech
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا