تجهیزات گیمینگهدفون

Mad Catz دو هدست گیمینگ F.R.E.Q را معرفی کرد

Mad Catz دو هدست جدید خفن گیمینگ F.R.E.Q را معرفی کرده است که بهتر است چند دقیقه وقت خود را برای وقت این مقاله کنار بگذارید ، F.R.E.Q.2 و F.R.E.Q.4 هر دو این هدست برای ارائه کیفیت صدای حرفه ای و راحتی بی نظیر ساخته شده اند که به گیمرها تجربه صوتی همه جانبه و غیره را می دهد.هر دو این هدست به گونه ای طراحی شده اند که با بازیکنان، صوتی فوق العاده و سازگاری چند فرمت مناسب برای بازیکنان باشد.

هدست گیمینگ Mad Catz

هدست گیمینگ F.R.E.Q.2 مخصوص گیمرها طراحی شده است.دارای دو درایور Neodynium 40 میلی متر به صورت جداگانه تنظیم شده که به بازیکنان این امکان را می دهد تا همه جزئیات صوتی را به وضوح بشنوند.

این کیفیت صوتی واضح که گیمرها را به راحتی قادر می سازد نه تنها به هم تیمی بلکه در جنبش های دشمن با نسبتی آسان نیز به آنها اشاره کنند. این هدست یک آگاهی موقعیتی خارق العاده و چت کلاس مسابقات را به کاربران می دهد که می تواند یک عامل تعیین کننده پیروزی و باخت در یک مسابقه باشد.

هدست گیمینگ F.R.E.Q.4 از درایورهای قابل توجه تر Neodymium برخوردار است ، یعنی درایورهای ۵۰ میلی متری Neodymium ، وفاداری قابل توجهی در صدا ایجاد می کنند.این هدست با صدای فراگیر ۷.۱ احاطه شده،که به گیمرها اجازه می دهد حرکات جهت را به راحتی بشنوند و این هدست با میکروفون سر و صدایی همراه می شود که به هم تیمی ها شما امکان می دهد تا هم تیمی های پارسه به راحتی با صدای شفاف و بدون صدای پس زمینه به شما گوش دهند.

هدست گیمینگ Mad Catz هدست گیمینگ Mad Catz

نورپردازی

هدست گیمینگ F.R.E.Q.4 از نورپردازی Chameleon RGB برخوردار است و این باعث می شود تا گیمرها به راحتی جلوه های خارق العاده ای را در گوش گوش ارائه دهند که این هدست را برای بازی های مسابقات کامل می کند.

طراحی هر دو این هدست بسیار شبیه به هم می باشد؛ هر دوی این هدرها دارای Dual-Metal ، پیشانی تعلیق و گوشواره های فوم پلی اورتان هستند. که استحکام و همچنین پایداری را فراهم می کند. پیشانی بند تعلیق می تواند در تمام اندازه های سر متناسب باشد ، که طیف گسترده ای از قابلیت تنظیم را ارائه می دهد.

گوشواره های کف فوم پلی اورتان برای جلسات گیم گسترده تر مناسب هستند. تفاوت اصلی طراحی بین F.R.E.Q.2 و F.R.E.Q.4 در این است که F.R.E.Q.4 از پشتیبانی روشنایی RGB در گوش های داخلی استفاده می کند.

گفته می شود F.R.E.Q.2 و F.R.E.Q.4 در ابتدای Q1 سال ۲۰۲۰ در دسترس هستند و ممکن است در دسترس بودن هدست ها بر حسب منطقه متفاوت باشد.

منبع
wccftech
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا