گیم

شایعه: ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در دست ساخت است

شایعات اخیر به که بازی کال اف دیوتی : مدرن وارفار ۳ که به شکل یک ریمستر شده برمی گردد ، اشاره دارد که شاید مانند نسخه قبلی Modern Modern Warfare باشد. از اینکه نسخه ریمستر بخش کمپین کال اف دیوتی : مدرن وارفار ۲ در دست ساخت و اخیرا در جریان آپدیت بازی کال اف دیوتی : مدرن وارفار ۳  و فایل‌های مخفی نسخه کامپیوتر، تصویر هنری آن فاش شده بود.

طی چند روز گذشته ، شایعاتی در مورد بازی کال اف دیوتی : مدرن وارفار۲ در حال افزایش است. اما شایعات اخیر به این ایده اشاره دارند که ممکن است این فقط شروع آن باشد. بازی همچنین می تواند در این راه باشد و سه گانه Remaster را برای سه جانبه محبوب و موفق Modern Warfare پشت سر بگذارد.

یکی از یوتیوبرها به نام TheGamingRevolution که تابه‌امروز اخبار مختلفی حول اکتیویژن (Activision) و مجموعه کالاف دیوتی را فاش کرده است، در حساب کاربری توییتر خود نوشته مدتی است که اکتیویژن در حال ریمستر کردن بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 است و برای او سوال است که این شرکت چه زمانی آن را معرفی می‌کند.

Modern Warfare در ۲۵ اکتبر سال گذشته بازسازی و در بازار جهانی عرضه شد و بلافاصله به پرفروش ترین بازی سال ۲۰۱۹ تبدیل شد. اما قبل از آن ، بازی کال اف دیوتی : مدرن وارفار۴ ، Call of کال اف دیوتی : مدرن وارفار ۲ و Call of Duty: Modern Warfare 3 دراین صدر بودند. مسلماً سه بازی محبوب و مشهور در این سری است. این سه گانه ادامه همان داستان بود ، بنابراین بازیکنانی که قادر به پخش همان داستان در کنسول های مدرن هستند نیز خوب خواهند فهمید.

 ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3
ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3
منبع
gamerant
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x