اخبارگیممقالات

بازی Red Dead Redemption 2 برای پی سی عرضه می شود

نوبتی هم باشه این بار نوبت به پی سی بازا میرسه که بازی Red Dead Redemption 2 را بر روی رایانه ی خود تجربه کنند و از این اثر راک استار گیمز (Rochstar Games) لذت ببرند،پیشنهاد من به  شما این است زمان انتشار بازی برای کامپیوتر نزدیک است پس فضای ذخیره زیادی برای این بازی ایجاد کنید.برای یک ماجراجویی با آرتور مورگان و گروه او خود را آماده کنید.

 

 

راک‌استار:

با انتشار یک توییت،‌ مشخص کرد که بازی تحسین‌شده‌اش یعنی Red Dead Redemption 2 راهی پلتفرم PC می شود.نسخه‌ی کامپیوتر این بازی نه تنها از نظر گرافیکی بهبود کرده و قابلیت‌های گرافیکی بسیار بیشتری دارا می باشد، بلکه محتوای داستانی جدیدتر  در این نسخه قرار داده شده است. البته منظور راک‌استار گیمز از این محتوای داستانی اضافه، مراحل فرعی و سلاح‌های بیشتر می باشد.

در ادامه راک‌استار گیمز گفته است که اگر بین روزهای ۹ تا ۲۲ اکتبر بازی را روی فروشگاه خود این شرکت یعنی Rockstar Games Launcher خریداری کنید، می‌توانید دو بازی کامپیوتر راک‌استار را رایگان بگیرید.و در ادامه مشخص کرد که بازی در ابتدا به‌صورت انحصاری و به‌مدت یک ماه روی فروشگاه اپیک گیمز و راک‌استار گیمز عرضه خواهد شد و در زمانی نامشخص از ماه دسامبر راهی پلتفرم استیم و دیگر فروشگاه‌های دیجیتالی Video Game می‌شود.

همچنین مشخص شد که این بازی در زمان لانچ پلتفرم گوگل استیدیا برای کاربران این سیستم جدید کمپانی گوگل نیز منتشر خواهد شد. و به‌مدت یک ماه، در انحصار فروشگاه‌های اپیک‌گیمز و خود راک‌استار گیمز خواهد بود.نسخه‌ی کامپیوتر بازی Red Dead Redemption 2 در روز ۱۴ آبان ۱۳۹۸ عرضه خواهد شد.

 

راک استار گیمز Red Dead Redemption 2

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا