فیلم و سریال

بازگشت مگی در قسمت فینال فصل دهم سریال The Walking Dead

در قسمت پایانی فصل دهم سریال مردگان متحرک قرار است یکی از شخصیت‌های اصلی این مجموعه بازگردد. به‌تازگی شبکه AMC ویدیو پیش نمایش قسمت پایانی فصل دهم سریال مردگان متحرک را منتشر کرده که در پایان این ویدیو شاهد تایید بازگشت شخصیت مگی با بازی لورن کوهن هستیم.

بازگشت مگی در قسمت فینال فصل دهم سریال The Walking Dead

در شب گذشته قسمت فینال فصل دهم سریال The Walking Dead در شبکۀ AMC پخش نشد زیرا این نمایش در شرایط ناراحت کننده ای قرار گرفت که قادر به پخش هر قسمت از فصل به جز اپیزود پایانی بود ، زیرا به دلیل بحران همه گیری ویروس کرونا ، آنها نتوانستند کار فیلمبرداری سریال را به پایان برسانند.

آنچه در عوض تا به الآن به دست آوردیم مطمئناً چیزی نبود که به عنوان یک فینال احساس شود ، اما این یک اپیزود نسبتاً خوب و بنده لحظه نیگان و لیدیا که سکانس عالی در پیش گرفت. من واقعاً شاهزاده خانم را دوست دارم ، وقتی او را خیلی در کمیک ها دوست نداشتم. و مستقیم صحبت کردن بتا با یک واکر واقعی احتمالاً مورد علاقه قسمت من بود.اما مردگان متحرک خوب می داند همه می خواهند چه کسی را در سریال ببینند و آنها این را در پیش نمایش فینال فاش کردند. این می تواند بازگشت مگی ری باشد.

کوهن در فصل نهم به‌خاطر حضور در سریال Whiskey Cavalier، تصمیم گرفت تا از سریال مردگان متحرک جدا شود، اما پس از لغو این سریال، حال کوهن بار دیگر به این سریال آخر الزمانی و پر از زامبی بازگشته که پیش از این بازگشت وی در فصل دهم سریال The Walking Dead تایید شده بود.

امید پدر گابریل

در طول ویدیو شاهد حضور گابریل هستیم که به کودکانی که ترسیده‌اند، می‌گوید که کمک بیشتری در راه است. سپس شاهد تلاش داریل، کارول، ویرجیل و آرون هستیم که در راه بازگشت به الکساندریا در حال جنگیدن هستند. در پایان ویدیو نیز مگی در حال خواندن یک نامه است که او را از اتفاقاتی که طی این مدت افتاده، آگاه می‌کند.

این صحنه نشان می دهد که مگی نامه ای را با قطره خون دریافت می کند که معتقدم توسط کارول نوشته شده است. شما می توانید در این لحظه سکانس مکث کنید و بخشی از آن را بخوانید ، و با این خبر که تقریباً همه دوستان قدیمی هیلتاپ مگی با نام های مسیح ، تارا و انید درگذشتند. وی سپس در ادامه توضیحات می دهد که Whisperers چه کسانی هستند و چه کاری با ماسک های پوستی و گروه خود انجام می دهند. سریال The Walking Dead برای فصل یازدهم نیز تمدید شده که مراحل فیلمبرداری و تولید فصل یازدهم به علت گسترش ویروس کرونا تا حدود سه هفته عقب افتاده است.

بازگشت مگی در قسمت فینال فصل دهم سریال The Walking Dead
بازگشت مگی در قسمت فینال فصل دهم سریال The Walking Dead
منبع
forbes
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا