فیلم و سریال

سریال The Walking Dead در دو فصل آینده به پایان نخواهد رسید

اسکات گیمپل ، تهیه کننده اجرایی ، مدیر سابق نمایشگر مارک سریال مردگان متحرک به عنوان مدیر ارشد محتوای سریال گفت: خاتمه دادن به مردگان متحرک در دو فصل آینده “در برنامه نیست”. علی رغم شایعات بی اساس ، درام زامبی با فصل دوازدهم خود به پایان می رسد ، که می تواند هوای نمایش مادر را از طریق AMC طی سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ مشاهده کند.

گیمپل قصد دارد سریال را برای زندگی بیشتر از همتای کتاب طنز خود که خالق رابرت کرکمن انتخاب کرد ، معرفی کند. حتی زمانی که به آنچه به عنوان آخرین داستان اصلی کتابهای طنز درآمده است ، نزدیک می شود ، گیمپل انتظار ندارد که نمایش اصلی سریال در فصل ۱۲ به پایان برسد.

سریال The Walking Dead در دو فصل آینده

گیمپل در ادامه با اشاره به شیوع ویروس کرونا و اینکه در زمان عجیبو غریبی زندگی می‌کنیم. و تاثیر شیوع این ویروس بر سه سریال دنیای مردگان متحرک به قرار زیر صحبت‌هایی کرد.

شما من را در موقعیتی گیر آورده‌اید که چیزی واقعی به‌نظر نمی‌رسد، در نتیجه تا آن‌جایی که من می‌دانم، قسمت هفته‌ی آینده یک نمایش خیمه شب بازی خواهد بود. هرچند که قسمت خوب خواهد بود. همه‌ی بازیگران اصلی صداگذاری می‌کنند و می‌توانند این کار را از خانه‌های خود نیز انجام بدهند.

اسکات گیمپل طی حضور در برنامه لری کینگ در سال ۲۰۱۷ اعلام کرد سریال مردگان متحرک می‌تواند «مداوم و ممتد ادامه داشته باشد»، او در این برنامه گفت سریال اصلی می‌تواند به سیاق همیشگی خود ادامه داشته باشد، یعنی جایگزین شدن شخصیت‌های جدید به جای کاراکترهای کشته شده. گیمپل گفت:

فکر می‌کنم وقتی ما ده سال این کار رو انجام دادیم… و اگه بیشتر از این ادامه بدیم، با توجه به میزان مرگ بازیگران و دیگر مسائل، بعد از ده یا دوازده سال ممکن است که کل تیم بازیگری با یک تیم جدید از بازیگران جایگزین شوند.

سریال The Walking Dead در دو فصل آینده  the-walking-dead-not-planning-to-end-within-next-two-seasons-12

اسکات گیمپل اخیرا طی ماه اکتبر در مصاحبه با THR نیز صحبت‌هایی را به شرح زیر انجام داد.

فکر می‌کنم عناصر خلاقیت و ماده اصلی را در اختیار داریم. من برای جلو رفتن بسیار مشتاق هستم. آیا می‌توانیم خلاقیت و لحن رابرت را به‌دست بیاوریم و با آن ادامه بدهیم؟ متعقد هستم که ‌می‌توانیم، آره.

حالا که The Walking Dead، چه در فصل یازده یا دوازده، از منبع اقتباس خود جدا می‌شود، سریال باید از ایده‌های دست نخورده‌ی رابرت کرکمن بهره ببرد.

آنجلا کنگ، شورانر سریال مردگان متحرک در مصاحبه‌ای مربوط به گذشته با THR به قرار زیر صحبت کرده است.

درباره‌ی سریال، به‌نظرم همه‌ی ما به این فکر می‌کنیم که «چطور به آن نقطه‌ی پایان می‌رسیم، این اتفاق چه زمانی رخ می‌دهد؟». البته، نکته جالب این است که رابرت پس از پایان کمیک، اینگونه بود که «می‌بینید چه کرده‌ام؟ شما می‌توانید این مسیر را ادامه دهید، یا این یکی یا آن‌یکی را، بالاخره داستانی وجود دارد.». در نتیجه فکر می‌کنم محتوای زیادی برای بازگویی در داستان وجود دارد. روش طراحی داستان نیز برپایه همین بازگویی‌ها است.

وی افزود:(سریال The Walking Dead در دو فصل آینده )

رابرت کار نگارش کمیک را به پایان رسانده اما این به این معنی نیست که پایان سریال مانند کمیک خواهد بود. چرا که پایان کمیک ضرورتا پایان مدنظر او نبود، در نتیجه این موضوع فقط برای ما مسئله‌ای قابل توجه است.

برخلاف نسخه کمیک که بدون هیچ اخطار و مخابره‌‌ای به‌صورت ناگهانی به پایان رسید، کرکمن تاکید دارد که پایان سریال به این صورت ناگهانی و غیرمنتظره نخواهد بود. او در کامیک کان سن دیگو سال گذشته به شرح زیر صحبت کرد.

داستان‌های زیادی برای گفتن وجود دارند و من برای کار کردن با اسکات و آنجلا و کشف و وارد کردن قصه‌هایی به این دنیا که در کمیک به سراغ‌ آن‌ها نرفتیم، بسیار هیجان زده‌ام. چرا که فکر می‌کنم هنگامی که درباره دنیای مردگان متحرک صحبت می‌کنیم، قصه‌هایی برای تعریف کردن وجود دارند. در نتیجه هیجانی زیادی دارم و خبری از نگرانی نیست.

سریال The Walking Dead در دو فصل آینده

همینطور گیمپل در حال ساخت فیلم بلند سینمایی Walking Dead و همچنین مینی سریال های مختلف ، ویژه و سایر سریال ها است که در حال ساخته شدن است.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا