اخبارگیم

سونی و مایکروسافت در زمینه سرویس‌های ابری و گیمینگ وارد همکاری شدند

بهتر از این خبر مگه داریم سونی و مایکروسافت در طی گفت و گویی پرداختند که این دو شرکت قرار در زمینۀ سرویس‌های ابری و گیمینگ با هم همکاری کنند،قرار است صنعت باری های ویدیویی در دنیا به طور طرز باور نکردنی تغییر کنند خب به بررسی خبر دو همکاری این دو شرکت می پردازیم.

 

 

 

مایکروسافت اعلام کرده که این تلاش ها شامل ایجاد پلتفرم های بهتر توسعه برای جامعه تهیه کنندگان محتوا می شود؛ به بیان دیگر میتوان پیش بینی کرد که سونی و مایکروسافت همکاری هایی را بر سر ایجاد سرویس های آینده خود برای خالقان محتوا و جامعه گیمینگ آغاز می کنند.این دو شرکت علاوه بر همکاری شان در زمینه گیمینگ کلاود و استریم محتوا قرار است که در زمینه ساخت نیمه رساناها و هوش مصنوعی نیز با هم همکاری کنند. حسگرهای تصویر هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی آژور و استفاده از پلتفرم هوش مصنوعی مایکروسافت در محصولات مصرفی سونی نیز می تواند ماحصل این همکاری باشد.

کنیچیرو یوشیدا مدیرعامل سونی درباره شراکت دو کمپانی گفت:

ما همکاری نزدیک با خالقین محتوا داریم که از زندگی مردم سراسر دنیا خیال پردازی می‌کنند، با تکنولوژی پیشرفته‌مان ابزارهایی را خلق می‌کنیم تا آنها بتوانند رویاها و تصورات خود را واقعیت بخشند. خود پلی‌استیشن نیز از ادغام تکنولوژی و خلاقیت بوجود آمد. مأموریت ما ادامه راه این پلتفرم و تحویل بهترین و خاطره انگیزترین تجربیات سرگرم کننده است، به علاوه محیط ابری که مطمئن باشیم بهترین تجربه ممکن را هر زمان و هر کجا فراهم خواهد کرد.

سال‌های زیادیست که مایکروسافت یک شریک کلیدی برای ما بوده و البته که دو شرکت در برخی بازارها نیز به رقابت پرداخته‌اند. من معتقد هستم پیوستن ما به یکدیگر برای توسعه آینده ابری می‌تواند به تولید محتوای تعاملی بسیار بهتری ختم شود. همچنین امیدوارم در بخش‌های هوش مصنوعی، تکنولوژی‌های پیشرفته هر دو شرکت باعث خلق ارزش‌های بیشتری برای جامعه شود.

MS-Exec-NadellaSony-CEO-Kenichiro-Yoshida-013-low-res همکاری سونی و مایکروسافت در زمینه سرویس ابری

ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت نیز در این زمینه افزود:

سونی همیشه یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه سرگرمی و تکنولوژی بوده و همکاری که ما امروز اعلام کردیم براساس تاریخچه‌ای از نوآوری بنا شده است. شراکت ما قدرت Azure و Azure AI را به سونی می‌بخشد تا بتواند تجربه جدیدی از سرگرمی و بازی را برای گیمران دنیا فراهم کند.

برچسب ها
0 0 vote
Article Rating
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن