گیم

مدیر ارشد بتسدا از کنترلر دوال سنس پلی استیشن ۵ تعریف کرد

در توییتی از پیت هینز مدیر ارشد بتسدا، او تحت تأثیر بازخورد هاپیت و محرکهای سازگار در کنترلر دوال سنس پلی استیشن ۵ تحت تأثیر قرار می گیرد.

هینز می گوید:

من شانش این را داشتم که Haptic Feedback و تریگرهای منطبق‌شونده را روی این (کنترلر دوال سنس) تجربه کنم و بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. فکر می‌کنم بازی‌ها قرار است کارهای خیلی جالبی با آن‌ها انجام دهند.

مدیر ارشد بتسدا از کنترلر دوال سنس پلی استیشن ۵

بعد از ظهر دیروز ، پلی استیشن کنترلر دوال سنس رادر حساب کاربری رسمی اینستاگرام برای پلی استیشن ۵ رونمایی کرد. همانطور که اشاره می کند هیتنز ، این کنترلر از بازخورد هاپتیک و محرک های تطبیقی ​​، در کنار میکروفون داخلی ، درگاه USB-C ، باتری قابل شارژ داخلی و دکمه ایجاد استفاده می کند.

که جایگزین دکمه اشتراک گذاری DualShock 4 می شود. برای کسانی که نمی دانند ، بازخورد لمسی با ارائه احساسات بیشتر ، ویژگی زیرکانه DualShock 4 را جایگزین می کند. در مورد محرک های تطبیقی ​​، احساسات و تنش های بیشتری مانند ترسیم کمان و پیکان را به آن می افزاید.

دوال سنس کنترلر پلی استیشن 5 دارای جک هدفون
مدیر ارشد بتسدا از کنترلر دوال سنس پلی استیشن ۵

سونی

جیم رایان ، رئیس و مدیر عامل شرکت تعاملی سرگرمی سونی می گوید:

دوال سنس نشان‌دهنده‌ی پیشرفت واضح ما نسبت به آنچه کنترلر قبلی‌مان ارائه می‌کرد است و ثابت می‌کند ما تا چه اندازه قصد داریم جهش میان نسلی‌مان با پلی استیشن ۵ را بیشتر کنیم.

کنترلر جدید در کنار قابلیت‌های پرتعداد کنسول پلی استیشن ۵ باعث تحولی در تجربه‌ی بازی‌ها می‌شوند. ما در پلی استیشن همچنان به ماموریت‌مان که جابه‌جا کردن مرزهای بازی کردن است، ادامه خواهیم داد؛ چه حالا و چه در آینده. و خطاب به جامعه‌ی طرفداران پلی استیشن؛ من می‌خواستم به‌واقع از شما بابت اشتراک‌گذاری هیجانتان از این سفر با ما، تشکر کنم.

ما قصد داریم پلی استیشن ۵ را در تعطیلات سال ۲۰۲۰ منتشر کنیم و می‌خواهیم اطلاعات بیشتری را درباره‌ی این کنسول در ماه‌های آینده به اشتراک بگذاریم؛ اطلاعاتی که شامل طراحی کنسول و شکل‌وشمایل آن می‌شوند.

با گذشت ماه ها ، ما در مورد پلی استیشن ۵ و آنچه ارائه می دهد اطلاعات بیشتری کسب می کنیم. حال باید ببینیم این سیستم به چه شکل به نظر می رسد و چه بازی هایی را می توانیم منتظر باشیم.

منبع
dualshockers
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x