فیلم و سریال

تاریخ شروع پخش سریال Snowpiercer شبکه TNT مشخص شد

شبکه‌ی TNT اعلام کرد که تاریخ شروع پخش سریال برف‌شکن تغییر کرده است و این سریال مهیج پسارستاخیزی حالا به‌جای ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ (۳۱ مِه ۲۰۲۰) در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۷ مِه ۲۰۲۰) روی آنتن می‌رود.

تاریخ شروع پخش سریال Snowpiercer

newpiercer ، برنامه تلویزیونی ساعتی آینده TNT با اقتباس از کارگردان برنده اسکار بونگ جون هو ، فیلم علمی تخیلی دایستوپی کره جنوبی ۲۰۱۳ به همین نام است. سریال تلویزیونی Snowpiercer با عنوان یک برنده اسکار در جنیفر کانلی پخش می شود ، که به عنوان شخصیت دیوید دیگز ، مجری مرحله همیلتون پیوست. علاوه بر این، اسکات درریکسون ، کلاهبردار دکتر عجیب ، کارگردانی خلبان را انجام داده است.

جنگ طبقاتی، بی‌عدالتی اجتماعی و سیاست مربوط‌به بقا از موضوعاتی است که این اقتباس تلویزیونی از مجموعه رمانی گرافیکی با همین نام و فیلم برف‌شکن به کارگردانی بونگ جون-هو، کارگردان برنده‌ی جایزه‌ی  اسکار  برای فیلم Parasite (انگل)، به آن‌ها می‌پردازد. سریال برف شکن پیش از شروع پخش فصل اول برای فصل دوم نیز تمدید شد. همچنین تولید فصل اول این سریال به پایان رسیده و تولید فصل دوم آن رو به اتمام است.

تاریخ پخش سریال

 شبکه‌ی TNT اعلام کرد که تاریخ شروع پخش سریال Snowpiercer (برف‌شکن) تغییر کرده است و این سریال مهیج پسارستاخیزی حالا به‌جای ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ (۳۱ مِه ۲۰۲۰) در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۷ مِه ۲۰۲۰) روی آنتن می‌رود. سریال Snowpiercer ماجراهای بازماندگانی را دنبال می‌کند که پس از گذشت ۷ سال از تبدیل دنیا به یک سرزمین برهوت یخ‌زده در قطاری ۱۰۰۱ واگنه و همواره در حرکت ساکن هستند که دور جهان می‌چرخد.

اگر این حماسه در حال پیگیری را دنبال کرده اید ، این نمایش در ابتدا برای تاریخ انتشار اوایل سال ۲۰۱۹ پس از طی بیش از پنج سال در معرض نمایش قرار گرفت. قطار یک سریال با استفاده از خلبان خلبان در ایستگاه ضرب المثل گیر افتاده بود و به تاریخ انتشار بهار ۲۰۲۰ بازگشت. این قرار بود که ۳۱ ماه مه باشد … اما بعد از آن شیوع تاج ویروس اتفاق افتاد و در برنامه های هر ایستگاه تلویزیونی نقاطی باز شد.

تاریخ شروع پخش سریال Snowpiercer شبکه TNT

بازیگران سریال تلویزیونی Snowpiercer

جنیفر کانلی، بازیگر برنده‌ی جایزه‌ی اسکار برای فیلم A Beautiful Mind، داوید دیگز، بازیگر فیلم Hamilton و برنده‌ی جایزه‌ی اِمی و تونی، آلیسون رایت، بازیگر سریال The Americans و نامزد جایزه‌ی اِمی، مایکی سامنر، بازیگر فیلم Frances Ha ، سوزان پارک، بازیگر فیلم Ghostbusters ، ایو گلدبرگ، بازیگر سریال Peaky Blinders و فیلم The Zookeeper’s Wife ، کیتی مک‌گینس، بازیگر فیلم Dirty Filthy Love ، لینا هول، بازیگر فیلم Hedwig and the Angry Inchو برنده‌ی جایزه‌ی تونی، انالیس باسو، بازیگر فیلم Bedtime Stories ، سم اوتو، بازیگر فیلم Jellyfish ، روبرتو اوربینا، بازیگر سریال Narcos ، شیلا وند، بازیگر فیلم Argo و جیلین فلتچر، بازیگر فیلم Saturday Church از بازیگرانی هستند که در سریال Snowpiercer حضور دارند و به نقش‌آفرینی می‌پردازند.

از طريق
denofgeek
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا