گیم

برنامه محتوای Resident Evil: Resistance مشخص شد

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، بازیکنان با جیل ولنتاین از طرف بازماندگان تحت درمان قرار می گیرند و به صفوف کسانی که در تلاش برای فرار از Mastermind هستند ، می پیوندند.جیل ولنتاین در تاریخ ۲۹ فروردین به گروه نجات یافتگان این بازی اضافه خواهد شد. و علاوه بر این ، چیز زیادی برای صحبت کردن وجود ندارد. شخصیت دیگر قابل بازی در ماه آینده وارد می شود که ما حساب می کنیم نیکولای در سمت Mastermind است ، در حالی که گفته می شود ژوئن “در دست ساخت” است. به روزرسانی های بیشتر در ماه جولای و پس از آن وارد می شوند.

برنامه محتوای Resident Evil: Resistance

کپکام هنوز علاقه‌ای به انتشار جزئیات کامل این بسته‌ها نداشته و موارد محدودی از اطلاعات مرتبط با آن را با طرفداران به اشتراک گذاشته‌ است.

بعد از اضافه شدن جیل، شرایط کمی مبهم خواهد شد. در ماه می، می‌توان به وضوح مشاهده کرد که شخص جدیدی به بازی اضافه خواهد شد. باوجود این که تصویر منتشر شده بیشتر به یک کاراکتر مرد شباهت دارد، نمی‌توان به صورت قطعی در این خصوص نظر داد.شخصیت دیگر قابل بازی در ماه آینده وارد می شود که ما حساب می کنیم نیکولای در سمت Mastermind است ، در حالی که گفته می شود ژوئن “در دست ساخت” است. به روزرسانی های بیشتر در ماه جولای و پس از آن وارد می شوند.

کاراکتر مسترمایند

از طرفی، با اضافه شدن کاراکتر جیل ولنتاین، می‌توان انتظار داشت که نفر بعدی، در جایگاه Mastermind به بازی می‌آید. متأسفانه این کاراکتر هیچگون کلاه قدیمی و اسپانیایی بر سر ندارد؛ بنابراین Ramon Salazar کلاً از دور خارج می‌شود.

برنامه محتوای Resident Evil: Resistance
برنامه محتوای Resident Evil: Resistance

 Castellan جوان، کاراکتری است که بسیاری از طرفداران علاقه دارند تا او را به عنوان Mastermind ببینند اما می‌توان انتظار داشت که کپکام او را برای محتوای بزرگتری ذخیره کرده باشد. بعد از این مرحله، اطلاعاتی که می‌توان در این خصوص پیش بینی کرد حتی از این هم محدودتر می‌شود. محتوای برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن و بعد از آن با علامت «درحال ساخت» نشان داده شده است.

منبع
pushsquare
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا