گیم

تعداد کاربران Call of Duty: Warzone از ۱۵ میلیون نفر عبور کرد

حساب کاربری توییتر کالاف دیوتی با انتشار یک تصویر اعلام کرده که تعداد کاربران Call of Duty: Warzone از مرز ۱۵ میلیون نفر عبور کرده است. احتمال می‌رود تا روزهای آینده شاهد روند افزایشی تعداد کاربران بازی باشیم. در حال حاضر، در هر بازی ۱۵۰ نفر می‌توانند با یکدیگر رقابت کنند و اینفینیتی وارد اعلام کرده که در آینده این تعداد به ۲۰۰ نفر افزایش پیدا می‌کند.

به لطف جامعه بزرگ کاربران بازی Call of Duty: Modern Warfare که به عنوان پرفروش‌ترین عنوان سال ۲۰۱۹ نیز شناخته می‌شود، و همچنین تعریف و تمجیدهایی که از سوی استریمرهای معروفی مثل نینجا و Dr. Disrespect روانه بتل رویال ۱۵۰ نفره اکتیویژن شده، حالا این بازی رکورددار تعداد بازیکن در روزهای ابتدایی است و طبق آمار فورتنایت و سایر پشت سر گذاشته. البته خانه‌نشینی مردم در این روزها و شناختی که از نام Call of Duty وجود دارد هم بی‌تاثیر نبوده.

کال اف دیوتی

در بازی ، ما تاکنون شاهد جنگ هایی تا ۱۵۰ نفر بوده ایم ، با شخصیت های جدیدی روبرو شده ایم. در نقشه ای به نام Verdansk نیز دیدیم که قسمت های مورد علاقه نقشه های مختلف Call of Duty به این حالت منتقل شده اند.هدف ما در بازی تجهیز تجهیزات مختلفی است که پس از پایین آمدن روی نقشه از راست به چپ جمع می کنیم ، حریفان خود را از بین می بریم و در صدر جدول رده بندی قرار می گیریم. Call of Duty: Warzone فقط برای کسانی که می خواهند این حالت را بازی کنند رایگان خواهد بود.

در همین راستا دنیل احمد تحلیلگر گروه معتبر Niko Partners اطلاعاتی جالب کنار هم قرار داده؛ با در نظر داشتن آمار بازیکنان Warzone، او به یاد می‌آورد که Apex Legends در سه روز نخست خود موفق شد ۱۰ میلیون کاربر را به خودش جلب کند. در سوی دیگر فورتنایت نیز به حدود دو هفته زمان نیاز داشته تا تنها به رقم ۱۰ میلیون بازیکن برسد. پابجی هم ۷ ماه طول کشیده تا به این آمار برسد، هرچند نمی‌توان به طور کلی آن را مقایسه کرد چون رایگان نیست.

0 0 vote
Article Rating
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x