اخبار

مدیرعامل مخابرات: ۵ درصد به ظرفیت بسته اینترنت تمام مشترکین اضافه می شود

وبسایت رسمی شرکت مخابرات ایران صبح امروز کار خود را با خبری خوش برای کاربران و مشترکینی که از سرویس اینترنت این شرکت استفاده می‌کنند آغاز کرد. بنابر اعلام مدیر عامل این شرکت،  ۵ درصد به حجم بسته های اینترنت اختصاص داده شده به مشترکین مخابرات، اضافه می‌شود.

همانطور که در جریان هستید قطعی‌های بسیار زیادی در سرویس‌های اینترنت کاربران و مشترکین شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور مشاهده شده است که در همین راستا با تأکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت مخابرات ایران قصد دارد این مشکلات را در حق مشترکین خود جبران کند.

در همین راستا سید مجید صدری مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با انتشار خبر اختصاص این طرح اعلام نمود:

به دلیل قطعی پیش آمده در ماه های گذشته و مغایرت های احتمالی موجود در حجم مصرفی مشترکین ، ۵ درصد به حجم بسته های اینترنت اختصاص داده شده به مشترکین مخابرات، بدون دریافت وجه اضافه اختصاص می یابد.

اینترنت شرکت مخابرات

مهندس صدری همچنین در ادامه صحبت‌های خود به این موضوع نیز اشاره کرد که این تصمیم بعد از تأکید وزیر ICT و در راستای رعایت حقوق مشتریان طبق مصوبه ۲۶۶ هیئت فنی شرکت مخابرات ایران و بر مبنای محاسبه سقف مصرف منصفانه شامل تمام سرویس‌هایی خواهد شد که سقف مصرف منصفانه را رعایت کرده‌اند.

البته نکته مهم این است که این افزایش ظرفیت به صورت عمومی و در سراسر کشور اعمال خواهد شد و همه کاربران و مشترکین سرویس اینترنت مخابرات با هر نوع سرویس، سرعت و حجمی مشمول آن خواهند شد و کاربران در این خصوص مجبور به انجام عملی اضافه نیستند و افزایش ظرفیت به صورت خودکار در پنل کاربری آنها صورت می‌گیرد.

در همین راستا لازم است کاربران هوشیار بوده و در جریان باشند که هیچ تماسی با آنها در خصوص تأیید افزایش ظرفیت به عمل نخواهد آمد و به همین دلیل هرگونه تماس شماره‌های ناشناس در خصوص تأیید افزایش ظرفیت را به شرکت مخابرات ایران گزارش دهند.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x