تلفن همراههواوی

ثبت دو نشان تجاری جدید مرتبط با پرچمداران Mate 30 توسط هواوی

در حال حاضر پرچمداران میت ۳۰ هواوی تبدیل به موضوع داغ بازار جهانی موبایل شده است و هر هفته رسانه‌های معتبر دنیا اخبار جدیدی را در خصوص قابلیت های دوربین میت ۳۰ پرو و طراحی احتمالی این پرچمدار منتشر می‌کنند. حال به تازگی هواوی دو نشان تجاری Cine Lens و Camera Matrix را به ثبت رسانده است که به وجود دوربین پیشرفته در میت ۳۰ اشاره دارد.

شرکت هواوی در زمینه فناوری دوربین گوشی‌های هوشمند پیشرفت بسیار چشم‌گیری داشته است و در حال حاضر پرچمدار پی ۳۰ پرو یکی از مدرن‌ترین دوربین‌ها را در اختیار دارد؛ اما این پایان راه برای هواوی نیست. هواوی به تازگی دو نشان تجاری Cine Lens و Camera Matrix را به ثبت رسانده است و به نظر می‌رسد که میت ۳۰ از یک دوربین فوق پیشرفته با امکانات هیجان انگیز بهره خواهد برد.
در حال حاضر اطلاعات چندان مشخصی در خصوص نشان‌های تجاری ثبت شده توسط هواوی وجود ندارد اما می‌توان حدس‌های در مورد آن‌ها زد. نشان‌های تجاری جدید هواوی در تاریخ ۱۷ ژوئیه از طریق اداره مالکیت معنوی اتحادیه اروپا در مونیخ به ثبت رسیده است. در سال‌های اخیر شاهد پیشرفت چشم‌گیر گوشی‌های هوشمند هواوی در زمینه عکاسی بودیم، حال به توجه به نام‌های تجاری ثبت شده می‌توان حدس زد که هواوی به دنبال پیشرفت قابلیت‌های فیلم‌برداری در پرچمدران میت ۳۰ است.

در همین راستا برخی از منابع خبری معتقدند که هواوی قصد دارد تا یکی از لنز‌های دوربین این پرچمدار را برای فیلم‌برداری با قابلیت‌های ویژه اختصاص دهد. در واقع می‌توان گفت که نشان تجاری Cinema photography به معنا دوربین سینمایی واقعی برای فیلم‌برداری است که از لنزهای اپتیکال برای ضبط، پردازش صدا، تصویر و داده‌ها استفاده می‌کند. هواوی در دوربین پرچمداران خود از فناوری‌های شرکت لایکا استفاده می‌کند و این امکان وجود دارد که لایک از فناوری ویژه‌ای برای افزایش کیفیت و قابلیت‌های ویژه فیلم‌برداری در پرچمداران میت ۳۰ استفاده کند.

قابلیت های دوربین میت 30 پرو
قابلیت های دوربین میت ۳۰ پرو

در نتیجه انتظار می‌رود که پرچمداران میت ۳۰ به قابلیت‌های ویژه فیلم‌برداری با تنظیمات دستی پیشرفته مجهز شوند. در ادامه به علامت تجاری Camera Matrix اشاره خواهیم کرد که می‌تواند به نحوه چینش دوربین میت ۳۰ اشاره داشته باشد. پیش‌تر برخی از منابع خبری با انتشار تصاویری مدعی شده بودند که هواوی قصد دارد تا در میت ۳۰ از ماژول دوربین دایره‌ای استفاده کند، اما علامت تجاری Camera Matrix به چینش مستطیلی لنزها اشاره دارد زیرا ماتریس به واحدی مستطیلی از اعداد گفته می‌شود که به‌صورت سطر و ستون قرار گرفته‌اند.

قابلیت های دوربین میت 30 پرو
قابلیت های دوربین میت ۳۰ پرو

تا این لحظه تعداد دقیق دوربین‌های بکار رفته در پرچمداران میت ۳۰ مشخص نیست، اما به احتمال بسیار زیاد شاهد دوربین چهار یا پنج‌گانه در این پرچمدار خواهیم بود. در حال حاضر شرکت هواوی تمرکز جدی بر روی دوربین گوشی‌های هوشمند خود دارد و انتظار می‌رود که پرچمدار میت ۳۰ با قابلیت‌های ویژه‌ای در این زمینه معرفی شود.

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
دکمه بازگشت به بالا
بستن