آموزش

چگونه بدون حساب کاربری از اسکایپ استفاده کنیم

اخیراً اسکایپ یک ویژگی جدید جالب را اضافه کرده است که به هر کسی امکان می دهد از نسخه رایگان برنامه پیام رسانی بدون حساب کاربری استفاده کند. برای استفاده از آن بدون حساب ، باید از Skype برای وب استفاده کنید. با این حال ، دارندگان حساب هنوز می توانند در استفاده از یک مشتری معمولی Skype عضو شوند.

وقتی از گزینه های بدون حساب Skype استفاده می کنید ، میهمان محسوب می شوید. همه مکالمات مبتنی بر پیوندی منحصر به فرد هستند که می توانید با هر کسی که می خواهید از طریق Skype با آنها صحبت کنید به اشتراک بگذارید. پیوندهای مکالمه مهمان ۲۴ ساعت به طول می انجامد و به ۳۰۰ نفر امکان می دهد چت متنی داشته باشند یا حداکثر ۲۵ نفر در یک تماس صوتی یا تصویری شرکت کنند.

چگونه بدون حساب کاربری از اسکایپ

تمامی قابلیت‌های معمولی اسکایپ در جلسات ویدئویی به‌خوبی با Meet Now سازگاری دارند که از بین آن‌ها می‌توانیم به امکان به‌اشتراک‌گذاری صفحه، ضبط تماس، فعال‌سازی قابلیت تارکردن بخش پشت سر کاربر و استفاده از قسمت چت در حین تماس، اشاره کنیم. جلساتی که از طریق Meet Now برگزار می‌کنید دارای نوعی لینک اختصاصی هستند که هیچ‌گاه منقضی نمی‌شوند.

بنابراین می‌توانید به‌راحتی لینک را بسازید و در هر زمان که خواستید آن را با افراد موردنظر به‌اشتراک بگذارید. تا زمانی‌که لینک مربوطه را داشته باشید می‌توانید جلسات ویدئویی برگزار کنید؛ فرقی ندارد که لینک موردبحث توسط شما ایجاد شده باشد یا فردی دیگر. امکان استفاده‌ی مجدد از لینک‌ها در هر زمانی وجود دارد؛ برای ملحق شدن به جلسات ویدئویی در هر زمان که خواستید روی لینک کلیک کنید.

استفاده از Meet Now کار ساده‌ای است. برای این کار وارد صفحه‌ی ویژه‌ی وب‌سایت رسمی اسکایپ شده. پس از ورود به سایت، روی گزینه‌ی آبی‌رنگ Create a free meeting کلیک کنید. پس از کلیک روی لینک موردبحث، پنجره‌ای کوچک به‌صورت شناور روی صفحه ظاهر می‌شود که حاوی لینکی اختصاصی است.

چگونه بدون حساب کاربری از اسکایپ
چگونه بدون حساب کاربری از اسکایپ

Join as a Guest

در بخش زیرین، گزینه‌ای برای به‌اشتراک‌گذاری لینک مربوطه از طریق Gmail یا Outlook دیده می‌شود. کاربر همچنین می‌تواند لینک را کپی کند و از روش‌های دیگر برای بقیه بفرستد. در جعبه‌ی موردبحث گزینه‌ای دیگر تحت عنوان Start call وجود دارد که با کلیک روی آن، تماس ویدئویی شما آغاز می‌شود. نحوه‌ی عملکرد تماس برقرارشده‌ از طریق Meet Now همچون دیگر تماس‌هایی است که در حالت معمول از طریق اسکایپ برقرار می‌‌کنید.

بنابراین تا زمانی‌که فردی دیگر وارد جلسه‌ی ویدئویی نشود، چیزی برای نمایش به‌شما وجود نخواهد داشت. هنگام باز شدن صفحه‌ی جدید، می‌توانید انتخاب کنید که به‌عنوان مهمان به جلسه ملحق شوید (Join as a Guest) یا پس از وارد شدن در حساب کاربری مایکروسافت (Sign Into Your Skype Account) و استفاده از نام خودتان. 

اگر لینک را به شخصی در رایانه شخصی ارسال می کنید ، وقتی روی پیوند مکالمه کلیک کنید ، گزینه ای برای باز کردن برنامه Skype در رایانه شخصی خود خواهید داشت. اگر ترجیح می دهند از حساب خود برای مکالمه استفاده نکنند ، می توانند فقط روی دکمه Join گفتگو کلیک کنند تا از Skype برای وب به عنوان مهمان استفاده کنند. کاربران تلفن همراه همچنین می توانند از URL Skype برای پیوستن به مکالمه از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود با استفاده از برنامه های تلفن همراه Skype استفاده کنند.از چت های Skype بدون حساب خود لذت ببرید.

منبع
pcworld
0 0 vote
Article Rating
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن