رپورتاژ آگهیسبک زندگی

راهنمای خرید پیرسینگ گوش و پیرسینگ بینی

پیرسینگ گوش به معنی سوراخ نمودن گوش و به کار بردن بدلیجات و زینت آلات در نقطه سوراخ شده برای افزایش زیبایی است البته در برخی از موارد پیرسینگ گوش به برخی از زیورآلاتی اشاره دارد که بدون سوراخ در نقطه ای از بدن قرار می گیرد. در واقع خرید پیرسینگ گوش و این نوع از به کار بردن زیورآلات که بیشتر در قسمت لب و بینی مورد استفاده قرار می گیرد پیرسینگ فیک نام دارد. در پیرسینگ فیک در زمان به کار بردن زیورآلات، هیچ سوراخی در بدن ایجاد نمی شود البته ظاهر آن بیشتر شبیه پیرسینگ اصلی و واقعی می باشد.

پیرسینگ گوش نقره

البته تاریخ پیدایش پیرسینگ فیک (مصنوعی) و دائم مربوط به سالهای خیلی دور است و با این وجود هم با اینکه سالهای زیادی از پیدایش آن می گذرد باز هم انجام آن در بین مردم سراسر دنیا رایج است. در بین مردم کشورمان نیز پیرسینگ بینی گوش و لب به صورت موقت و دائم در بین زنان و دختران رایج است و با بکار بردن آن قصد زیباتر نشان دادن چهره خود را دارند. البته برخی نیز پیرسینگ گوش به کار می برند که این شیوه بیشتر در کشورهای غربی و بین آقایان شایع تر است.

پیرسینگ گوش نقره

پیرسینگ موقت

پیرسینگ دارای دو نوع موقت و دائم می باشد البته روش پیرسینگ موقت به عنوان یکی از تکنیک های زیبایی بیشتر مورد پسند زنان و دختران است. در روش پیرسینگ موقت انجام آن بدون آسیب رساندن و سوراخ کردن گوش انجام می شود. البته روش دائمی پیرسینگ مستلزم ریسک پذیری و جسارت بالا است به همین خاطر اغلب دختران و زنان جوان مایل هستند روش موقت آن را امتحان کنند.


یکی از مزایای اصلی پیرسینگ موقت این است که برای انجام آن نیاز به سوراخ کردن بدن نیست در نهایت انجام آن بدون آسیب رساندن و سوراخ کردن نقطه ای از بدن انجام می شود. البته اینترنت به عنوان یک رسانه عالی این قابلیت را دارد که شما مدل های متنوعی از پیرسینگ موقت را مشاهده کنید و هر کدام را که مایل بودید سفارش دهید.

پیرسینگ موقت چگونه است؟

به طور کلی فرآیند سوراخ کردن بدن که به واسطه آن، نقطه سوراخ شده بدن به وسیله جواهرات یا بدلیجات پوشانده می شود، پیرسینگ نامیده می شود. در اصطلاح پیرسینگ می تواند گاهی اوقات به استفاده از زینت آلاتی اشاره کند که منجر به سوراخ کاری بدن نمی شود.پیرسینگ دارای دو نوع موقت و دائم می باشد البته روش پیرسینگ موقت به عنوان یکی از تکنیک های زیبایی بیشتر مورد پسند زنان و دختران است. در روش پیرسینگ موقت انجام آن بدون آسیب رساندن و سوراخ کردن گوش انجام می شود. البته روش دائمی پیرسینگ مستلزم ریسک پذیری و جسارت بالا است به همین خاطر اغلب دختران و زنان جوان مایل هستند روش موقت آن را امتحان کنند.


یکی از مزایای اصلی پیرسینگ موقت این است که برای انجام آن نیاز به سوراخ کردن بدن نیست در نهایت انجام آن بدون آسیب رساندن و سوراخ کردن نقطه ای از بدن انجام می شود. البته اینترنت به عنوان یک رسانه عالی این قابلیت را دارد که شما مدل های متنوعی از پیرسینگ موقت را مشاهده کنید و هر کدام را که مایل بودید سفارش دهید.

تاریخچه پیرسینگ گوش

طبق تحقیقات باستان شناسان مشخص شد که تاریخچه پیرسینگ گوش مربوط به ۵۰۰۰سال قبل در زمان مومیایی هایی است که در رشته کوه های آلپ زندگی می کردند. طبق تحقیقات انجام شده توسط باستان شناسان بر روی گوش برخی از اجساد مومیایی ها آثار سوراخ گوش پیداست. بنابراین پیرسینگ گوش قدمت چندین هزار ساله دارد و با گذشت چندین سال از پیدایش آن هنوز هم که هست این روش به عنوان زینت بدن در سراسر کره زمین در بین مردم رواج دارد.

پیرسینگ گوش ژوپینگ

عوامل موثر بر هزینه پیرسینگ گوش

به طور دقیق نمی توان قیمت مشخصی برای پیرسینگ گوش بیان کرد بلکه هزینه پرداختی پیرسینگ گوش به ناحیه مورد نظر و نوع سوراخ کردن بستگی دارد. البته سوراخ کردن ناحیه غضروفی گوش نسبت به نرمه گوش هزینه بیشتری دارد. با توجه به اینکه برخی از خانم ها دوست دارند ناحیه های مختلف گوش را سوراخ کنند و از بدلیجات و جواهرات در آن نواحی استفاده کنند می توان بیان کرد که هر ناحیه ای از گوش با توجه به غضروفی بودن دارای هزینه متفاوتی خواهد بود.

البته یکی از نکات مهم و قابل توجه در پیرسینگ گوش این است که همیشه به کیفیت کار توجه کنید و تنها ملاک شما قیمت پایین کار نباشد. از طرفی پیرسینگ گوش را تنها توسط افراد حرفه ای و با تجربه در محیط کاملا استریل شده انجام دهید. البته با توجه به حساسیت گوش نسبت به انجام پیرسینگ باید توجه داشته باشید که بعد از انجام پیرسینگ از گوشتان به خوبی مراقبت کنید تا دچار زخم و عفونت در ناحیه سوراخ شده نشود.

خرید پیرسینگ بینی

پیرسینگ بینی چیست ؟ عوارض پیرسینگ بینی چیست ؟ پیرسینگ بینی نشانه چیست ؟ اگر شما میخواهید پیرسینگ بینی استفاده کنید میتوانید اطلاعاتی کامل در زمینه پیرسینگ بینی و سوالاتی در زمینه پیرسینگ را در این مطلب بخوانید. و ما در این مطلب به آن ها پاسخ خواهیم داد .پیرسینگ صورت فرایند جسورانه ای دارد و به ویژه پیرسینگ بینی برای هر جنسیتی بسیار محبوب است. قبل از انجام تعهدات، حتماً خود را در مورد خطرات و چالش ها آماده کنید. امیدوارم تجربیات و نکات شخصی ما به تصمیم گیری شما کمک کند.

پیرسینگ بینی چیست ؟‌

پیرسینگ بینی یکی از انواع پیرسینگ ها است که زیبایی و جلوه خاصی به صورت می دهد و سبک های مختلفی در جامعه ی مدرن و امروزی ما وجود دارند که با انجام آن ها می توانیم طوری که می خواهیم باشیم ،

پیرسینگ نواحی مختلف بینی مثل پره بینی و قسمت گوشتی نوک بینی و یا دیواره ی میانی بینی انجام می شود که یکی از پر طرفدار ترین مد هایه که امروزه در بین جوانان و نوجوانان به کار می رود که در این عمل بعد از سوراخ کردن بینی انواع حلقه ها یا نگین ها و یا جواهرات متفاوتی را می آویزند .

پیرسینگ بینی یکی از انواع پیرسینگ ها است که زیبایی و جلوه خاصی به صورت می دهد و سبک های مختلفی در جامعه ی مدرن و امروزی ما وجود دارند که با انجام آن ها می توانیم طوری که می خواهیم باشیم ، پیرسینگ بینی همیشه در عکس ‌ها نشان داده نمی ‌شود، مگر اینکه از نمای نزدیک فوق ‌العاده بگیرید، در این صورت، برای بررسی دقیق بینی خود آماده باشید. وقتی برای اولین بار پیرسینگ خود را انجام دادیم، یک عکس گرفتیم و آن را در صفحه فیس بوک خود قرار دادیم. فکر می کردیم خیلی واضح باشد، اما اینطور نبود. تصویر اولیه بسیار کوچک بود، و زیبا و براق بود، اما، در یک تصویر ساده از راه دور، بلافاصله مشخص نیست پیرسینگ بینی نقره را با استفاده از ساچمه نقره می سازند.

این می تواند خوب و بد باشد. اگر بخواهید آن را نشان دهید، ممکن است دشوار باشد. اما، اگر می ‌خواهید عکس ‌های «حرفه‌ای» بگیرید، واقعاً به ظاهر شما آسیب نمی ‌زند. با این اوصاف، قطعاً می ‌توانید موارد کمتر یا بیشتر به چشم بیاورید تا هر زمان که نیاز به تغییر ظاهر داشتید، تنوع را آماده کنید.

سوراخ کردن بینی برای کمک به بهبود و جلوگیری از عفونت نیاز به تمیز کردن منظم و کامل دارد. مراقبت های بعدی پیرسینگ باید از روزی که فرد پیرسینگ جدیدی انجام می دهد شروع شود و تا بهبودی کامل ادامه یابد. دانستن نحوه تمیز کردن سوراخ ‌های بینی بسیار مهم است، زیرا تمیز کردن از عفونت و سایر عوارض مانند ضربه به بینی، برآمدگی‌ های بینی، مشکل در تنفس و ایجاد زخم جلوگیری می‌کند. در اینجا همه چیزهایی را که یک فرد باید در مورد نحوه تمیز کردن پیرسینگ بینی بداند تا سریعتر بهبود یابد را توضیح می دهد.

پیرسینگ نواحی مختلف بینی مثل پره بینی و قسمت گوشتی نوک بینی و یا دیواره ی میانی بینی انجام می شود که یکی از پر طرفدار ترین مد هایه که امروزه در بین جوانان و نوجوانان به کار می رود که در این عمل بعد از سوراخ کردن بینی انواع حلقه ها یا نگین ها و یا جواهرات متفاوتی را می آویزند .

پیرسینگ بینی یکی از محبوب ترین و حتی می توان گفت یکی از زیبا ترین نوع پیرسینگ بدن می باشد که نوعی سوراخ کاری که روی غضروف یا پوست بینی که بین خانم ها و آقایان انجام می شود که جلوه ی خاصی به صورت خانم ها و آقایان می دهد. حتی بعضی از خانم ها به جای خرید گوشوارهیا خرید انگشتر ترجیح می دهند از پیرسینگطلا استفاده بکنند .

برای همین خاطر است که از سال های پیش در سراسر دنیا مد شده و هر روز هم تعداد افراد برای انجام پیرسینگ که یک عمل زیبایی خیلی آسان می باشد ، زیاد شده اگر می خواهید پیرسینگ انجام دهید باید از قبل به برخی مسائل که مهم است توجه داشته باشید برای داشتن اطلاع کامل از پیرسینگ بینی مطالب پایین را هم مطالعه کنید .

عکس پیرسینگ بینی

پیرسینگ بینی: همه چیز را درباره سوراخ کردن بینی بدانید

پیرسینگ بینی یکی از روش‌های زیبایی است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. می‌توانند برای شما پیرسینگ بینی را انجام دهند. عوارض پیرسینگ بینی ممکن است باعث خارج کردن برداشتن پیرسینگ شود. می‌توان پیرسینگ بینی را در منزل هم انجام داد

پیرسینگ بینی یکی از مدهایی است که این روزها طرفداران زیادی دارد. در پیرسینگ بینی فرد قسمتی از بینی را سوراخ کرده و از یک اکسسوری مثل نگین یا چیزی شبیه به گوشواره برای تزئین بینی استفاده می‌کند. این روزها همه‌ی ما به دنبال زیباتر شدن و خاص بودن هستیم. سبک‌های مختلفی در جامعه‌ی مدرن و امروزی ما وجود دارند که با پیروی از آنها می‌توانیم طوری که می‌خواهیم به نظر برسیم. یکی از معمول‌ترین و پر‌طرفدارترین مدهایی که امروزه بسیاری از جوانان و نوجوانان به کار می‌برند، پیرسینگ بینی است.

درباره پیرسینگ بینی

بعد از پیرسینگ گوش ، پیرسینگ بینی شاید معمول‌ترین و پرمخاطب‌ترین پیرسینگ است. پیرسینگ بینی در واقع با ایجاد یک سوراخ یا یک برش در غضروف بینی، در جاهای مختلف بینی همراه است. محل‌های متفاوتی برای قرار‌دادن پیرسینگ بینی وجود دارد که عبارت‌اند از پیرسینگ سپتوم، پیرسینگ پره بینی، پل بینی و غیره. با سوراخ کردن بینی و قراردادن یک زیور زیبای ظریف در آن، به زیبایی و خاص بوده چهره افزوده می‌شود.

نقاش معروف و زبردست لئوناردو داوینچی بیان کرده‌است که بینی از قوی‌ترین و برجسته‌ترین ویژگی‌های صورت انسان است و این را کسانی که بینی خود را سوراخ می‌کنند، می‌دانند. پیرسینگ بینی می‌تواند بینی را زیباتر نشان‌دهد و توجه را بیشتر به آن جلب کند. از بین پیرسینگ‌هایی که در محل‌های مختلفی از بینی انجام می‌شوند، سوراخ کردن پره‌ی بینی از همه معروف‌تر و محبوب‌تر است.بعد از پیرسینگ گوش، پیرسینگ بینی معمول‌ترین و پرمخاطب‌ترین پیرسینگ است.

پیرسینگ بینی معمولاً از سوراخ کردن جاهای دیگر صورت بیشتر مورد قبول واقع می‌شود. این خودآرایی خاص، از زمان‌های بسیار قدیم در فرهنگ و سنت ملل مختلف جای داشته‌است. اخیراً بسیاری از جوانان کم سن و سال و افراد دنباله رو مد و فشن، از این آرایش استقبال خوبی به عمل آورده‌اند. انسان‌ها حدود چهار هزار سال است که در حال سوراخ کردن بینی خود هستند. پیرسینگ بینی نشان‌دهنده‌ی پیام‌های مختلف در فرهنگ‌‌های مختلف بوده‌است. حتی از پیرسینگ بینی در انجیل هم نام برده شده‌است؛ بنابراین حتی اگر تمایلی به سوراخ کردن بینی خود ندارید، بد نیست راجع به آن بدانید.

امروزه در جوامع غربی پیرسینگ بینی یکی از معمول‌ترین و محبوب‌ترین زینت‌هاست. اگر برنامه دارید که بینی خود را سوراخ کنید، راجع به فرایند سوراخ کردن، عوارض آن، مراقبت‌هایی که باید انجام دهید و قیمت پیرسینگ بینی در این مطلب بخوانید و سپس برای خرید پیرسینگ بینی اقدام کنید.پیرسینگ بینی بعد از پیرسینگ گوش، از متداول‌ترین انواع پیرس در جهان است.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا