اندروید

گوگل پلی ارسال نوتیفیکیشن‌های به‌روز‌رسانی نرم‌افزار را متوقف کرد

گوگل پلی دیگر به کاربران خود بعد از بروزرسانی ها دیگر اعلانات ارسال نخواهد کرد به بررسی این موضوع با ما همراه باشید.

بسیاری از کاربران متوجه این موضوع شدند که نسبت به گذشته، نوتیفیکیشن‌های کمتری از طرف گوگل دریافت می‌کنند؛ به‌خصوص نوتیفیکیشن‌هایی که از به‌روز‌رسانی اپلیکیشن‌ها خبر می‌داد.

روال کار معمولا به این شکل بود که در صورت تنظیم قابلیت به‌روز‌رسانی خودکار اپلیکیشن‌ها، وقتی کاربر گوشی‌خود را به شارژر متصل می‌کرد، به‌روز‌رسانی نرم‌افزارهایی که در نوبت آپدیت‌شدن قرار داشتند، آغاز می‌شد. حتما خود شما هم این اتفاق را تجربه کرده‌اید که صبح‌ها در هنگام بیدار شدن، وقتی گوشی خود را از شارژر جدا می‌کردید با نوتیفیکیشن آپدیت‌شدن تعدادی از اپلیکیشن‌ها مواجه می‌شدید. اگرچه ممکن است به‌نظر بیاید که این امکان چندان هم کاربردی نبوده است، اما حداقل این مزیت را داشت که کاربر را از بروز بعضی تغییرات در اپلیکیشن‌ها آگاه می‌کرد.

به‌تازگی یکی از منابع آگاه در گوگل در تماس با وب‌سایت اندرویدپلیس تأیید کرد که این شرکت، از این به بعد، نوتیفیکیشن به‌روز‌رسانی اپلیکیشن‌ها را به کاربران ارسال نخواهد کرد، اما متاسفانه دلیل این تغییر رویه را توضیح نداد.کاربران با مراجعه به بخش My Apps & Games در فروشگاه گوگل پلی، می‌توانند فهرست اپلیکیشن‌هایی که به‌تازگی آپدیت شده‌اند را مشاهده کنند و احتمال دارد وجود همین فهرست، دلیل گوگل برای ارسال نکردن نوتیفیکیشن به‌روز‌رسانی باشد.

گوگل پلی ارسال نوتیفیکیشن‌های به‌روز‌رسانیGoogle-Play-Store-Logo_w960_h640
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا