اندرویدای او اسمقالات

۶ اپلیکیشن که برنامه نویسی را آسان تر می کند

از بعضی جهات،برنامه نویسی مانند سوار شدن روی دوچرخه است. اگر مدتی این کدنویسی را تمرین نکنید،نمی توانید نحوه نوشتن کد را یاد بگیرید و آن ها را فراموش می کنید. از طرف دیگر،این مهارت است که تمرین فراوانی را برای یادگیری و حتی بیشتر برای حفظ آن انجام می دهد. به همین دلیل بنده لیستی ازاپلیکیشن های برنامه نویسی را گردآوری کرده ام تا به شما کمک کنم با کدنویسی هر کجا که هستید در صدر بازی خود باشید.با ریور وب همراه باشید.

 

۱. Enki

تقریباً می توانید به همان روشی که یک برنامه تمرینی دارید از Enki استفاده نهایت را بکنید. این تمرینات روزانه شما را برای یک برنامه نویس حرفه ای فراهم می کند،اما در اینجا می توانید به جای سوزاندن چربی و ایجاد عضله ، مهارت های برنامه نویسی خود را مرتب کنید. نگران نباشید ، زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و کدنویسی، شما را در مسیر نگه می دارد.

برنامه از همه افراد مبتدی گرفته تا رمزگذارهای با تجربه تر پشتیبانی می کند. اگر به تازگی شروع کرده اید،می توانید از این برنامه برای یادگیری فن آوری های وب قبل از شروع از JavaScript استفاده کنید. این فقط به شما یاد نمی دهد که چگونه برنامه نویسی کنید. Enki همچنین به شما در یادگیری موضوعات مرتبط با برنامه نویسی مانند استفاده از خط فرمان لینوکس و مدیریت کنترل نسخه با Git کمک می کند.

Enki رایگان برای استفاده است ، اما یک اشتراک اختیاری ویژگی های حق بیمه مانند تمرین های اضافی را اضافه می کند. این نسبتاً بین برنامه های برنامه نویسی کاملاً استاندارد است ، اما با Enki ، بدون پرداخت سکه چیزهای زیادی خواهید آموخت.

 

 coding-apps-make-coding اپلیکیشن برنامه نویسی

 

۲. Grasshopper

Grasshopper برخلاف برخی دیگر از برنامه های کدگذاری در این لیست که دارای چندین زبان هستند ، به یکی از آن ها متصل می شوند: JavaScript. این امر حس می کند زیرا نه تنها جاوا اسکریپت نسبتاً آسان است بلکه برای طیف گسترده ای از اپلیکیشن برنامه نویسی نیز استفاده می شود.

 

coding-apps-make-coding-easier- اپلیکیشن برنامه نویسی

شما با یادگیری اصول قبل از حرکت به مفاهیم پیشرفته تر و ویژگی های زبان ، خیلی پایه را شروع می کنید. با پیشرفت شما حتی می توانید از کتابخانه تجسم داده های D3 برای نشان دادن مهارت های خود با گرافیک استفاده کنید. تیم Grasshopper همیشه دوره های جدیدی را اضافه می کند،بنابراین لازم نیست که نگران تمام شدن مطالب آموزشی باشید.

برای اطمینان از چسبیدن به آن،Grasshopper به شما انگیزه می دهد تا هر روز وارد سیستم شوید. برنامه های دیگر مانند Todoist در گذشته از این استفاده کرده اند،و اگرچه به همه انگیزه نمی دهد، این فقط کاری است که شما را برای ادامه کار ممکن می کند. حداقل در حال حاضر ، این برنامه کاملا رایگان و بدون خرید درون برنامه است.

 

coding-apps-make-coding-easier-

 

 

۳. SoloLearn

یکی از بهترین برنامه های “یادگیری کدنویسی” در این لیست،SoloLearn به خاطر مقدار کمی از مطالب آموزشی امتیازهای عمده ای کسب می کند. بیشتر برنامه های کد نویسی چند زبانه دیگر در بهترین لیست چند زبان ارائه می دهند. از سوی دیگر،SoloLearn دارای پشتیبانی چشمگیر از زبان،از جمله C ، C ++ ، Java ، JavaScript ، PHP ، Python ، Ruby ، Swift و موارد دیگر می باشد.

SoloLearn مانند سایر برنامه های دیگر در این لیست ، از گیمینگ استفاده می کند تا شما را ترغیب کند تا با آن کنار بیایید. بدون توجه به نحوه یادگیری،امتیاز و مهارت های خود را کسب خواهید کرد. اگر رقابتی تر هستید،می توانید برای یک چالش شدیدتر با سایر زبان آموزان در سراسر جهان به رقابت بپردازید.

بخش عمده ای از SoloLearn در استفاده رایگان است اما همه آن نیست. با قیمت ۶.۹۹ دلار در هر ماه یا ۴۷.۹۹ دلار در سال ، می توانید در SoloLearn PRO مشترک شوید. این تبلیغات را حذف می کند و ویژگی هایی مانند توانایی تعیین اهداف یادگیری و مشاهده بینش های شخصی درباره یادگیری شما را حذف می کند.

 

coding-apps-make-coding-easier-

 

 

۴. Codeacademy Go

خوانندگان طولانی مدت ممکن است از دیدن این برنامه در این لیست متعجب شوند. گذشته از این ، در گذشته به شما گفتیم که چرا نباید با Codecademy کدنویسی کنید. اما می تواند در اکثر برنامه های این لیست هم سطح شود. تا زمانی که این موضوع را در خاطر داشته باشید ، Codecademy Go یک راه عالی برای استفاده از خدمات است.

 

coding-apps-make-coding-easier-

 

این یک اپلیکیشن برنامه نویسی به خصوص مفید است. این برنامه دوره ها و چالش ها را از وب سایت می گیرد و آنها را به صورت برنامه ارائه می دهد. این بسیار مناسب است “آنچه را که روی قلع می گوید” انجام دهد ، اما این چیز بدی نیست.

این برنامه کاملاً رایگان است و خرید داخلی ندارد. درمورد خدمات Codecademy به طور کلی نمی توان گفت ، اما خوب است که نیازی نیست نگران پرداخت هزینه اضافی برای برنامه باشید.

 

coding-apps-make-coding-easier-

 

۵. Hopscotch

با قضاوت در مورد بازاریابی اطراف برنامه ، ممکن است فکر کنید که هوپسوتچ فقط مخصوص کودکان است. نام آن در فروشگاه App iOS حتی “Hopscotch: برنامه نویسی برای کودکان” است. اگرچه مطمئناً بچه دوستانه است ، اجازه ندهید که شما را تعقیب کنند. این چیزی بیش از یک برنامه برای کودکان است.

با مشاهده سوالات متداول در وب سایت Hopscotch ، این برنامه برای همه سنین مناسب است. توسعه دهندگان می گویند اگرچه این برنامه برای افراد ۷ تا ۱۳ ساله طراحی شده است ، افراد ۱۸ ساله و حتی دانشجویان نیز با آن یاد می گیرند.

در حالی که سایر اپلیکیشن برنامه نویسی ابتدا روی اصول تمرکز می کنند،Hopscotch قصد دارد شما را در حال اجرا در زمین قرار دهد. هدف این است که شما در عرض چند دقیقه برنامه یا بازی ایجاد کنید. این می تواند به شما مفاهیم اساسی رمزگذاری را قبل از رسیدن به هدف عمیق آموزش دهد.

متأسفانه ، این برنامه فعلاً محدود است ، زیرا در حال حاضر فقط iOS است. این عبارت در وب سایت نشان می دهد که پشتیبانی Android و یا مرورگر ممکن است در این ویژگی قرار بگیرد ، اما هنوز ETA وجود ندارد. در روند صعودی ، بسیاری از برنامه های برنامه نویسی اندروید دیگر وجود دارند.خود برنامه رایگان است ، اما برای ادامه استفاده از ویژگی های حق بیمه ، باید هزینه ماهانه ۷.۹۹ دلار پرداخت کنید.

 

coding-apps-make-coding-easier-

 

 

۶. Encode

اگر به دنبال یادگیری برنامه نویسی برای توسعه وب هستید ، گزینه خوبی است.آیا از Android یا iOS استفاده می کنید ، رمزگذاری با وارد کردن یک نوار میانبر با نمادی که اغلب در رمزگذاری استفاده می شود ، کدنویسی را آسان تر می کند. این امر باعث می شود از طریق صفحه کلید خود در جستجوی نمادهای مختلف براکت ، جستجو کنید. این برنامه چند ساله است و اگرچه به اندازه برخی دیگر محبوب نیست ، مطمئناً ارزش دیدن دارد.

مدتی است که برخی از کاربران از کدنویسی اجتناب کرده اند زیرا فقط Android بود. اکنون نسخه iOS وجود دارد،بنابراین می توانید بدون توجه به بستر انتخاب خود از آن استفاده کنید. این برنامه با یک برنامه خرید ۴.۹۹ دلاری برای رمزگذاری پلاس ، رایگان است که بارگیری دروس و چالش های بیشتر است.

 

coding-apps-make-coding-easier-

اپلیکیشن برنامه نویسی برای کودکان چیست؟

به استثنای یک برنامه فوق ، این موارد در همه سنین انجام می شود. برخی از این موارد ممکن است فقط برای بچه ها خوب باشد،اما بیشتر آنها به دنبال کدنویسی های جوان نیستند. برخی ، مانند CodePen و Pythonista ، به صراحت برای کد نویسان با تجربه برنامه نویسی کمی بیشتر منظور شده اند.

اگر به دنبال برنامه هایی با هدف مخاطبان جوان تر هستید،خوشحال می شوید بدانید که تعداد زیادی وجود دارد. در واقع بسیاری از موارد ، که ما یک مقاله اختصاصی در مورد برنامه ها برای زبان آموزان جوان تر داریم. برای کمک به کودکان در یادگیری برنامه نویسی ، به لیست برنامه های برنامه نویسی خود نگاهی بیندازید.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا