گیم

توضیحات مایکروسافت درباره علت استفاده از باتری در کنترلرهای Xbox Series X

برای بسیاری از کاربران مایکرسافت، داشتن کنترلر ایکس باکس وان از باتری ها ایده خوبی نبود. در حقیقت ، آنها تنها کسانی بودند که از این نوع ها استفاده می کردند.کنسول نسل نهمی مایکروسافت ایکس باکس سری ایکس با وجود این واقعیت که نخبگان قبلاً این جهش را انجام داده اند ، این امر را کنترل می کند که چندی پیش ما در مورد این پیشرفت ها نمی دانستیم.

علیرغم استفاده از ستون ، و در واقع کنترل کننده برای یک پایه بازیکن چند مورد را به ارمغان می آورد ، استفاده از باتری برای شارژ در حالی که بازی نمی کند ، ارجح است. بنابراین مایکروسافت برای اتصال به ریموت یک باتری فروخته است و می تواند این فاصله را پر کند. راه حل ، اگرچه پاسخگوی نیازهای این افراد باشد ، اما نیاز به هزینه اضافی دارد ، چیزی که همچنان توسط این نسل حفظ می شود.

علت استفاده از باتری در کنترلرهای Xbox Series X

جیسون رولاند (Jason Ronald) رئیس بخش مدیریت برنامه‌ریزی ایکس‌باکس، در مصاحبه با وبسایت Digital Foundry اظهار داشته که تقریباً نیمی از کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس طرفدار استفاده از باتری‌های قابل شارژ در کنترلرهای کنسول جدید بوده و ۵۰ درصد دیگر استفاده از باتری‌های AA را ترجیح می‌دهند. بنابراین تصمیم گرفتیم تا با جلب نظر هردو سوی این قضیه، انتخاب میان این دو موضوع را به خود بازیکنان محول کنیم.

ایشان در ادامه‌ی صحبت‌های خود می‌گوید:

چیزی که اینجا با آن روبه‌رو هستیم، نوعی دوقطبی سازی بین گیمرهایی است که از کنسول‌های ایکس‌باکس استفاده می‌کنند. دسته‌ی اول کاملاً طرفدار استفاده از باتری‌های معمولی AA بوده و دسته دوم استفاده از باتری‌های شارژی را ترجیح می‌دهند. بنابراین تصمیم گرفتیم تا با واگذار کردن حق انتخاب به خود بازیکنان رضایت هردو طرف را جلب کنیم. شما می‌توانید در کنترلرهای ایکس‌باکس سری ایکس نیز در صورت تمایل از باتری‌های قابل شارژ استفاده کنید که عملکرد آن دقیقاً مانند چیزی است که در Elite شاهد آن بودیم. البته این پک یک محصول جداگانه است.

علت استفاده از باتری در کنترلرهای Xbox Series X Microsoft explains why the Xbox Series X controller uses batteries
علت استفاده از باتری در کنترلرهای Xbox Series X

مایکروسافت

مشخص نیست که چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد یا اینکه مایکروسافت کنترلر باتری بیشتری را در طول عمر Xbox Series X راه اندازی خواهد کرد ، اگرچه به نظر می رسد روشن است که آنها قصد محدود کردن گزینه های کاربر را ندارند. داشتن باتری های پشتیبان در روزهای طولانی بازی می تواند برای بسیاری از افراد مزاحم باشد یا این که نیاز به خرید جداگانه باتری است.

با این وجود ، گزینه مایکروسافت در مایکروسافت ایکس باکس سری این امکان را برای شما فراهم می کند که بهترین ها را برای همه ارائه دهد ، به خصوص با توجه به اینکه باتری ها دارای طول عمر محدودتری نسبت به خود کنسول هستند و خرید باتری جدید ارزان تر از تغییر کنترلر است. کل یا ، اگر می توانیم ، با باز کردن ریموت خود آن را جایگزین کنید.

منبع
newsmaker
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x