اندرویدمقالات

۶ اپلیکیشن هوش مصنوعی که به شما در دستیابی اهداف خود کمک می کنند

گزارش “یکصد سال مطالعه در مورد هوش مصنوعی” دانشگاه استنفورد از سال ۲۰۱۶ نزدیک رو به حقیقت است. هوش مصنوعی از قبل بر زندگی ما تأثیر می گذارد. هیئت علمی این مطالعه انتظار دارد تا سال ۲۰۳۰ ، هوش مصنوعی را در صنایعی مانند مراقبت از سالمندان ، آموزش و ایمنی عمومی ادغام کند.البته شرکتهای فنی وقتی نوبت به فناوریهای جدید می رسد،پیشرو هستند و هوش مصنوعی نیز فرقی نمی کند. در حقیقت ، گوگل از الگوریتمی که آن را RankBrain می نامد ، از هوش مصنوعی(Artificial Intelligence) استفاده کرده است ، روشی برای یادگیری ماشین برای مرتب کردن تمام نتایج جستجوی Google می باشد.

 

 

در حالی که شرکت ها از هوش مصنوعی(Artificial IntelligenceI) استفاده می کنند تا بتوانند به اهداف تجاری خود برسند ، هوش مصنوعی می تواند به شما در رسیدن به اهداف شخصی در محل کار یا زندگی روزمره کمک کند. در اینجا شش برنامه هوش مصنوعی وجود دارد که هم اکنون می توانید از آنها استفاده کنید تا تقریباً به هر هدفی که می توانید در مورد آن فکر کنید ، کمک کنید.

 

۱. MyKAI

چه راه بهتری برای شروع تعقیب جاه طلبی های خود نسبت به پس انداز کردن پول برای انجام این کار است؟ MyKAI یک چت با هوش مصنوعی برای مدیریت پول و پیگیری هزینه های شما است.

دو قدرت بزرگ MyKAI عبارتند از:

  • استفاده کاملاً رایگان است.
  • می توانید به Kai chatbot خود از طریق Facebook Messenger ، برنامه پیام کوتاه یا Slack وصل شوید ، بنابراین مطمئناً راهی برای دسترسی همه افراد به ربات وجود دارد.
  • هیچ منحنی یادگیری برای آن وجود ندارد. این زبان طبیعی و مکالمه را درک می کند. هرچه بیشتر با بات کای خود گپ بزنید ، بیشتر درباره شما و اهداف مالی شخصی شما یاد می گیرد.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در وب سایت MyKAI ثبت نام کنید و حساب های بانکی خود را وصل کنید. ربات با بیش از ۲۰،۰۰۰ بانک آمریکایی و شرکت های کارت اعتباری سازگار است و در چندین حساب کار می کند.البته ، شما داده های بانکی خود را فقط به هر چت روم نمی دهید ، اما MyKAI توسط Kasisto ، یک شرکت اسپین آف از شرکتی که Siri معروف Apple را ایجاد کرده است ، ایجاد شده است. بانکهای DBS و Wells Fargo نیز از Kasisto عقب هستند

.مطابق وب سایت این شرکت ، MyKAI بسیار ایمن طراحی شده است: “هیچ گونه اطلاعات شخصی یا مالی ذخیره نشده است ، و MyKAI از داده های فقط خواندنی درباره حساب ها از یک جمع کننده مستقل امن استفاده می کند.”اگر آماده هستید با حداقل تلاش ، مسئولیت رسیدگی به منابع مالی خود را به دست آورید ، به فکر MyKAI باشید.

 

MyKAI برنامه هوش مصنوعی

 

۲. Time

برنامه Time از هوش مصنوعی و آمار برای کمک به شما در جلوگیری از تعلل و به پایان رساندن کارها به خوبی قبل از مهلت استفاده می کند.این برنامه دارای یک رابط کاربری لیست است که به شما امکان می دهد تا به راحتی تکالیف جدیدی اضافه کنید ، نگه دارید و ترتیب خود را بکشید و یا سمت چپ را بزنید تا حذف شود. هنگامی که به یکی از کارها ضربه می زنید،تایمر شروع به کار می کند و با گذشت زمان،رنگ روی صفحه از سبز به زرد به قرمز تغییر می کند.اگر زمان مورد نظر خود را برای انجام یک کار معین برآورده نکردید ، از کار افتاده نیستید. سپس برنامه شروع به شمارش می کند تا به شما فشار آورد تا آن را به خط پایان برساند.

هوش مصنوعی  به مرور می آموزد که چگونه کار می کنید و به شما پیشنهادات شخصی در مورد بهره وری را ارائه می دهید. همچنین می توانید در هر ساعت معینی که کار کرده اید ، ذخیره کرده اید و به آن افزوده شده است. این به شما کمک می کند تا در مورد وظایفی که به سرعت انجام داده اید و کارهایی که وقت بیشتری صرف می کند ، ایده بهتری بگیرید.زمان به عنوان یک گنگ برای کمک به شما در انجام کارها عمل می کند. همچنین کمک می کند تا شما را در عادت مقاومت در برابر تعلل قرار دهد.

 

Time برنامه هوش مصنوعی

 

۳. Trevor

بسیاری از چت های هوش مصنوعی نام انسان سازی شده اند و این یکی Trevor نام دارد. برنامه یک دستیار شخصی است که با لیست کارها و تقویم تلفن شما به شما کمک می کند تا به شما در مدیریت زمان کارآمدتر کمک کند. اگر می دانید چه چیزی باید تکمیل شود اما با زمان انجام آن مشکل دارید ، یک بار این برنامه را امتحان کنید

با استفاده از رابط پیام رسان خود ، ممکن است به Trevor بگویید که برای خرید مواد غذایی نیاز دارید. بر اساس داده هایی که قبلاً در تقویم خود قرار داده اید ، برنامه لیستی از بارهای پیشنهادی ارائه می دهد که برای کار بهتر است. سپس روز و ساعت دلخواه خود را متن می کنید و برنامه به طور خودکار کار را در تقویم خود برنامه ریزی می کند.در حال حاضر ، برنامه Trevor با iOS Reminders و Todoist ادغام می شود ، به زودی برنامه های بیشتری نیز ارائه می شود.

 

Trevor

 

۴. LifeTracker

یکی از راحتی هایی که تلفن هوشمند شما ارائه می دهد ، امکان اعلان از طریق برنامه های مختلف است. با این حال ، هنگامی که تلفن شما با آشفتگی اطلاع رسانی کمرنگ می شود ، این یک نفرین بیشتر از یک نعمت است. ایده پشت برنامه LifeTracker این است که با ارائه یادآوری در مورد مهمترین وظایف خود هنگام درست و زمان و مکان ، از این درهم و برهیز خودداری کنید.

ابتدا زمینه های مربوط به فعالیت های خود را انتخاب می کنید ، سپس وظایف فردی را در یک زمان و مکانی که برای شما مفید است انجام می دهید. برنامه این فعالیت را می آموزد و با “ریتم زندگی شخصی” شما همگام سازی می کند تا یادآوری های منظم و مربوط را به شما ارائه دهد.این برنامه دارای دو هشدار برای کسانی که در ایالات متحده آمریکا هستند نسخه Android فقط در ایالات متحده در دسترس است و نسخه iOS در بتا است.

 

LifeTracker

 

۵. Talla

برای رسیدن به اهداف خود در محل کار ، از Talla به عنوان یک دستیار خدماتی استفاده کنید که پاسخ به سوالات داخلی کارمندان را خودکار می کند و درخواست های کار را مدیریت و اولویت بندی می کنید. برنامه وب از طریق سیستم عامل های Slack و Microsoft Teams کار می کند.

این برنامه به شما کمک می کند تا با یادگیری نحوه عملکرد سازمانتان ، در وقت خود صرفه جویی کنید. شما می توانید آن را آموزش دهید تا به طور خودکار شغل های تکراری یا نمایش داده شد ، مانند زمانی که در طول روز سؤالات مشابهی را از چندین کارمند دریافت می کنید. Talla همچنین با سازمانی ، با استفاده از داشبورد که می توانید همه کارها را در یک مکان مدیریت کنید ، اولویت بندی کنید و به آنها پاسخ دهید ، نه اینکه به یک پیامک چت ، مکالمات تلفنی یا ایمیل اعتماد کنید.

Talla می تواند در آموزش کارمندان جدید در وقت صرفه جویی کند. می توانید به اپلیکیشن آموزش دهید تا به سؤالات متداول پاسخ دهد و منابع لازم را برای شروع به افراد جدید بدهد.

چندین نسخه از Talla وجود دارد:

  • نسخه استارت (starter) رایگان.
  • نسخه تیم (Team) با قیمت ۵۹ دلار در هر ماه.
  • یک نسخه رشد(Growth) با قیمت ۴۹۹ دلار در هر ماه.
  • نسخه Enterprise با قیمت ۵ دلار در هر کاربر در هر ماه.

 

Talla

 

چه می خواهید AI بتواند به شما در دستیابی کمک کند؟

انواع برنامه ها و خدمات بهره وری مبتنی بر هوش مصنوعی وجود دارد که می توانند به شما در تحقق اهداف خود کمک کنند ، و بدون شک با تصفیه شدن این فناوری ، فرصت بیشتری به دست می آید.یکی از بهترین چیزهایی که در مورد هوش مصنوعی وجود دارد این است که می توانید در هنگام رفتن در مورد شما بیاموزید. یکی از چیزهای کم تحریف در مورد آن این است که می تواند در هنگام کار برای رسیدن به اهداف خود ، در مورد خودتان نیز بیاموزد. این به شما کمک می کند تا باهوش تر کار کنید.گذشته از استفاده از این برنامه های هوش مصنوعی برای مدیریت بهتر وظایف و اهداف روزانه خود ، چه آرزوهایی دارید که برنامه های هوش مصنوعی مانند اینها بتوانند به شما در انجام کار کمک کنند؟ ما را در بخش نظرات همراهی کنید.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا