اخبار

اپل به ایالات متحده ۱۰ میلیون ماسک اهدا کرد

بعد از ظهر روز چهارشنبه ، تیم کوک مدیرعامل اپل ، ویدیویی از خود را در مورد شیوع بیماری همه گیر ویروس COVID-19 و کمک مالی بزرگی که اپل به جامعه پزشکی و خدمات بهداشتی ارائه داده است ، در میان گذاشت.

مدیرعامل اپل در ویدئویی که مستقیم از تلفن همراهش ضبط شده بود اظهار داشت که در خانه در حال انجام مسافت ایمن اجتماعی در هنگام شیوع تاج ویروس بوده و دیگران را ترغیب می کند که در خانه نیز بمانند و فقط در مواقع ضروری سفر کنند.

اپل به ایالات متحده ۱۰ میلیون ماسک اهدا کرد

مایک پنس، معاون ارشد ریاست‌جمهوری ایالات متحده، اعلام کرد اپل بیش از ۹ میلیون ماسک مدل N95 به کمپ‌های مبارزه با بیماری کرونا و بیمارستان‌ها اهدا کرده است. حال تیم کوک مدیرعامل اپل، با اشاره به گفته‌های مایک پنس، توییتی در حساب رسمی‌اش منتشر کرده و اطلاعات بیشتری از اهدای ماسک برای مقابله با ویروس کرونا COVID 19 داده است.

با افتخار برای به اشتراک گذاشتن ما توانستیم برای ایالات متحده و میلیون ها نفر ماسک برای مناطق سخت ترین ضربه در اروپا تهیه کنیم. تیم های گزینه ما با هماهنگی دولت های سراسر جهان در یافتن و خرید ماسک هایی از زنجیره تأمین ما کمک می کنند. وی همچنین زمان لازم را برای اعلام اینکه اپل ۱۰ میلیون ماسک را به جامعه پزشکی آمریکا خورده و اهدا کرده است ، اختصاص داد. مدیرعامل اپل در پیامی ویدئویی گفت این شرکت در حال مذاکره با دولت‌های کشورهای دنیا است تا درصورت نیاز، ماسک‌های موردنیاز را ازطریق آن‌ها تأمین کند.

Tim-Cook-on-Twitter-coronavirus-scaled اپل به ایالات متحده ۱۰ میلیون ماسک اهدا کرد
اپل به ایالات متحده ۱۰ میلیون ماسک اهدا کرد

تیم های عملیاتی اپل با هماهنگی دولت های سراسر جهان برای یافتن و خرید ماسک هایی از زنجیره تأمین خود برای کمک به سایر کشورها که به شدت از این ویروس رنج می برند ، کمک می کنند.تیم کوک درادامه‌ی سخنانش از مردم سراسر دنیا خواست در خانه بمانند و با این اقدام، احتمال ابتلا به بیماری کرونا را به‌حداقل برسانند. وی درپایان از تمامی کارکنان مراکز بهداشتی و بیمارستان‌ها به‌خاطر زحماتشان قدردانی کرد.

منبع
klfy
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا