اخبارگیم

استودیو WB Games Montreal باری دیگر به ساخت بازی جدیدی از بتمن اشاره کرد

استودیو WB Games Montreal باری دیگر به ساخت بازی جدیدی از بتمن اشاره کرده است و طرفداران به خاطر طولانی بودن معرفی بازی صبر ندارند و به همین معلوم نیست که مونترال چه زمانی بازی را معرفی کنند به همین دیشب در صفحۀ اجتماعی این استدیو عکسی منتشر شده است که به صورت معماست و تا الان هم حدس و گمان هایی نوشته شده است که بازی جدید بتمن به احتمال زیاد باشد به همین به بررسی این خبر می پردازیم.

استودیو مونترال

این استودیو باری دیگر و باز هم با تصویری مرموز طرفداران بازی‌های بتمن را بیش از پیش تشنه معرفی رسمی بازی کرده است. تصویر منتشر شده، لوگوی نصفه و نیمه‌ای به رنگ سفید و با پس زمینه‌ای کاملا سیاه است. در پایین این تصویر عبارت «شوالیه را به چنگ آور» به چشم می‌خورد که به‌طور واضح به شخصیت بتمن اشاره دارد.

شما در ادامه این تصویر که در صفحه اجتماعی این استودیو منتشر شده، را می توانید مشاهده کنید:

0dur9rn03s941

اشاره‌ی مرموز دیشب استودیو WB Games Montreal به ساخت بازی بتمن بی‌شباهت با توییت سال گذ شتۀ آن‌ها نمی باشد. در آن توییت استودیو، تصاویری متحرک را منتشر کرده بود که لوگوهای خاصی در آن به چشم می‌خورد و جمله‌ی شوالیه را به چنگ‌آور نیز زیر آن به عنوان توضیح آورده شده بود. 

با اینکه هر اشاره‌ای از ساخت بازی جدید استودیوی WB Games Montreal خبر خوشی محسوب می‌شود، بااین حال، به‌نظر می‌رسد که بسیاری از طرفداران به‌دنبال معرفی رسمی پروژه‌ی در حال ساخت هستند و از این معماهای نصف و نیمه طاقت ندارند. چندی پیش شایعه‌ای مبنی بر معرفی بازی Batman: Arkham Legacy در مراسم The Game Awards منتشر شد، اما ماه گذشته این مراسم برگزار شد و خبری از معرفی هیچ پروژه‌ای از سوی شعبه‌ی مونترال برادران وارنر نشد.


با در نظر گرفتن زمان طولانی ساخت پروژه‌ی جدید این استودیو و معرفی نشدن رسمی آن، برخی بر این باورند که انتشار این پروژه به نسل بعدی کنسول‌های خانگی موکول شده است. بنابراین شاید استودیو سازنده منتظر انتشار اطلاعات جدیدی از سوی سونی و مایکروسافت از کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس است تا پس از آن به معرفی رسمی بازی بپردازد. شما کاربران ریور وب می توانید مقالۀ نقد و بررسی بازی سری بتمن را در سایت ریور وب مشاهده کنید.

اarkham-legacy-logo-2ستودیو WB Games Montreal
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا