فیلم و سریال

زمان انتشار قسمت پایانی فصل دهم سریال The Walking Dead عقب افتاد

پیش از این گزارش شده بود که بسیاری از فصول فعلی پخش برنامه های تلویزیونی باید ناگهان به پایان برسند ، که وقت نداشتند قسمت های پایانی فصل خود را قبل از اینکه هالیوود به خاطر وقفه بپیوندد ، برای کمک به نبرد گسترش تاج ویروس بسازد. اما اکنون به نظر می رسد که سریال پرطرفدار شبکۀ AMC مردگان متحرک با دهمین فصل خود تمام نشده بود و به جای آن باید داستان خود را با قسمت پیش فرض به جای فینال فصل به پایان برساند.

قسمت پایانی فصل دهم سریال The Walking Dead

قسمت شانزدهم فصل دهم این سریال قرار بود در تاریخ ۱۲ آوریل (۲۴ فروردین) منتشر شود و حال فصل اخیر سریال The Walking Dead در قسمت پانزدهم که در تاریخ ۵ آوریل (۱۷ فروردین) منتشر می‌شود، به پایان خواهد رسید. AMC در بیانیه منتشر شده گفت:

متاسفانه وقایع و اتفاقات کنونی تکمیل مراحل پس از تولید فصل دهم سریال The Walking Dead را غیر ممکن کرده است. بنابراین فصل جاری با قسمت پانزدهم که در تاریخ ۱۷ فروردین منتشر می‌شود، به پایان می‌رسد. قسمت پایانی اصلی و طبق برنامه نیز به‌عنوان قسمت ویژه در طول سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

 قسمت پایانی فصل دهم سریال The Walking Dead The Walking Dead’ Season 10 Finale Delayed; Season to End Abruptly

بلکه AMC با دنیای مردگان متحرک خود داستانی بزرگتر را روایت می کند و قرار است قسمت های نمایش برای تنظیم وقایع یک سری دیگر تنظیم شود. بنابراین ممکن است که قسمت آخر فصل دهم The Walking Dead به معنای واقعی هدایت به World Beyond باشد ، که یک نمایش جوانتر از مردگان متحرک که نسل بچه ها و نوجوانانی را که در آخرالزمان بزرگ شده اند دنبال می کند. جهان قبل از زامبی اگر فینال فصل ۱۰ به پایان نرسد ، ممکن است اولین قسمت World Beyond در موقعیتی پخش نشود.

انتظار دارید نمایش های دیگر نیز تحت تأثیر قرار بگیرند ، اما شبکه ها تمام تلاش خود را می کنند تا هواداران از نزدیک شدن به داستانهای خود خاتمه دهند. به عنوان مثال ، سرانجام سریال Supernatural وقتی همه چیز خاموش بود فیلمبرداری نشده بود ، اما تولیدکنندگان این نمایش اطمینان داده اند که وقتی همه بتوانند به کار خود برگردند ، باز هم این فیلم را تمام می کنند. حتی اگر این اتفاق برای ماه ها رخ ندهد.

منبع
collider
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x