اخبارفیلم و سریالمقالات

مردعنکبوتی دنیای سینمای مارول را ترک می کند

بررسی بیانه ی سونی در مورد جدایی مردعنکبوتی از مارول به دلیل توافق نرسیدن دیزنی و سونی می پردازیم،با ریور وب همراه باشید.

 

 

گزارش THR

سونی پیکچرز در پاسخ به خبرهایی مبنی بر اینکه مارول استودیو دیگر تولید فیلم های مردعنکبوتی (Spider-Man) را ادامه نخواهد داد ، دیزنی را مقصر دانست و گفت این “ناامیدکننده” است که کوین فایگی ، رئیس کمپانی مارول دیگر به عنوان تهیه کننده اصلی فیلم نخواهد شد.
همانطور که توسط THR گزارش شده است ، سونی پیکچرز ادعا می کند که بسیاری از اخبار مردعنکبوتی (Spider-Man) امروزه مباحث اخیر را اشتباه کرده اند و دیزنی تصمیم گرفته است تا راه حل هایی را با سونی به اشتراک بگذارد.

سونی به THR گفت: بسیاری از اخبار امروز درباره مردعنکبوتی (Spider-Man) بحث های اخیر درباره دخالت کوین فایگی در حق رای دادن را اشتباه نشان داده اند.ما ناامید شده ایم ، اما به تصمیم دیزنی مبنی بر عدم ادامه فعالیت وی به عنوان تهیه کننده اصلی فیلم بعدی زندگی مردعنکبوتی (Spider-Man) احترام می گذاریم.

در این بیانیه آمده است: “ما امیدواریم که این امر در آینده تغییر کند ، اما بدانید که بسیاری از مسئولیت های جدیدی که دیزنی به او داده است از جمله تمامی ویژگی های جدید Marvel  که به او اجازه نمی دهد کار خود را بر روی IP که در اختیار ندارند ، انجام دهد.کوین فوق العاده است و ما از کمک و راهنمایی او سپاسگزاریم و از مسیری که او در راه ما قرار داده است ، قدردانی می کنیم که ما ادامه خواهیم داد،برخی گزارش ها حاکی است که روسای استودیو تام روثمن در سونی و آلن هورن در دیزنی نمی توانند در مورد توافق مالی برای ادامه همکاری به توافق برسند، گرچه در بیانیه سونی اصلاً چنین چیزی ذکر نشده است.

 

spider-man مردعنکبوتی

 

 

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
دکمه بازگشت به بالا
بستن