گیم

سازندگان بازی Doom Eternal ایده‌ های جالبی برای آینده این مجموعه دارند

Doom Eternal بازی است که واقعاً نیازی به معرفی ندارد. این دنباله سریال ضربه سر Doom سال ۲۰۱۶ در حال توسعه بوده است و با گذشت زمان ، طرفداران بیشتر و بیشتر هیجان زده می شوند. توسعه دهندگان همچنین در چندین نوبت ادعا کرده اند که Doom Eternal دارای برخی از مشخصات سیستم شدید است و آن را به یکی از جاه طلب ترین بازی های سال ۲۰۲۰ تبدیل می کند.

به نظر می‌رسد که حالا بهترین زمان برای ادامه‌ی این مجموعه‌ی بسیار محبوب و نمادین محسوب می‌شود. حال تنها ۵ روز تا عرضه‌ی DOOM Eternal باقی مانده است و توسعه دهندگان قطعاً به زودی برای یک پروژه‌ی جدید ایده پردازی خواهند کرد.

برعکس ، به نظر می رسد چندان جالب نیست که مدیر پیشرو چند روز قبل از جدیدترین بازی در نسخه های سریال ، یک قسط جدید بالقوه Doom را بخورد. طرفداران این سریال باید از لحاظ Doom Eternal خیلی منتظر باشند و شاید در عوض باید به جای آنچه که نمی دانند بر آنچه می دانند تمرکز کنند.

مارتین در طی این گفتگو اعلام کرد:

به راحتی نمی‌توان گفت چه زمان طول می‌کشد تا تیم به طور کامل کار برروی پروژه‌ی بعدی را آغاز کند؛ چراکه هم‌اکنون در حال کار برروی بسته الحاقی Eternal هم هستیم.

ما همین حالا در حال حرکت به سمت این هدف هستیم نمی‌خواهم چیزی بیشتری بگویم این جواب بخش روابط عمومی است؛ برای این‌که من اجازه ندارم این را اعلام کنم. اما ما قطعاً علاوه بر بسته الحاقی برای DOOM Eternal، ایده‌های دیگری هم داریم.

البته ما همیشه در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم؛ برای این‌که شما نمی‌دانید چه زمانی ممکن است یک ایده‌ی خوب به ذهنتان برسد. به همین خاطر همیشه در حال یادداشت برداری هستید. ما در کنار کار خود به این مکالمه‌ها ادامه خواهید داد تا ببینیم در آینده به کجا می‌رسیم.

Doom Eternal

مصاحبه اخیر خود با هوگو مارتین ،

وی در مصاحبه اخیر خود با هوگو مارتین ، مدیر عامل بازی Doom Eternal ، در مورد چگونگی ادامه هر دو استودیو برای گسترش این سریال و چگونگی ادامه ایده های جدید در جدول بحث کرد. این تقریباً مطمئناً بدان معنی است که این سری جدید Doom در گذشته Doom Eternal ادامه خواهد یافت. به ذکر نکاتی که توسعه دهندگان برای نوآوری فراتر از آنچه در Doom (2016) ارائه شده اند ، نیست.

علاوه بر این ، مارتین همچنین درباره DLC بالقوه Doom Eternal بحث کرده است. او بدیهی است از نظر آنچه که DLC می تواند به نظر برسد عمق ندارد ، با این حال ، تأیید شده است که یک بازیکن DLC تک نفره در تاریخ بعدی منتشر خواهد شد. به نظر می رسد که با این نظریه مطابقت دارد که حجم ذخیره سازی Doom Eternal ممکن است حاکی از کاهش طول کمپین باشد

برای یادآوری باید اضافه کنیم که به گفته‌ی اید سافتور، این استودیو قصد دارد دو بسته الحاقی تک‌نفره را برای DOOM Eternal منتشر کند.بازی Doom Eternal محصول استودیو اید سافتور در تاریخ ۲۰ مارس (اول فروردین ۱۳۹۹) توسط شرکت بتسدا برای کامپیوتر، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و گوگل استیدیا منتشر می‌شود و نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن هم بعدها عرضه خواهد شد. 

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا