تلفن همراههواوی

حاشیه‌‌های هواوی P40 پرو اثبات می‌کند که رندرهای تبلیغاتی چندان قابل‌اعتماد نیستند

یک روش مؤدبانه برای گفتن این است که هواوی مردم را به این باور سوق می دهد که گوشی P40 پرو دارای حاشیه های کوچکتر از واقعیت است.در حالی که هواوی اولین تولید کننده ای نیست که چند میلی متر از حاشیه های آخرین تلفن هوشمند خود در رندرهای بازاریابی تراشیده است ، جدیدترین این کار است. ناگفته نماند که هواوی اولین تولیدکننده‌ای نیست که در رندرها و تبلیغات بازاریابی خود از واقعیت فراتر می‎‌رود؛ اما هواوی اکنون روی وب‌سایت خود آخرین پرچم‌دار خود را در این وضعیت قرارداده است.  تفاوت بین ارائه دهنده های بازاریابی و واقعیت P40 Pro و P40 Pro + بسیار جالب توجه است.

این اقدام، واکنش منفی کاربران و منابع خبری را در پی داشت؛ به‌طوری‌که در کمتر از چندساعت همه‌ی وب‌سایت‌های فناوری اخبار خود را به این اقدام اپل اختصاص دادند.حال شرکت هواوی در اقدامی عجیب، حاشیه‌های P40 Pro را بسیار کمتر از واقعیت نشان می‌دهد. 

حاشیه‌‌های هواوی P40 پرو

اگر به صفحات محصول P40 Pro یا P40 Pro + بروید ، Huawei نمایش “سرریز چهارگانه” را تقریباً بدون حاشیه ارائه می دهد. تصاویر بازاریابی هر دو دستگاه را به عنوان یک مرز سیاه کوچک نشان می دهد و یک ضخامت تقریباً یکنواخت در تمام طرف صفحه نمایش دارد.

اگر به صفحات‌محصول هواوی P40 و هواوی P40پرو پلاس مراجعه کنید، مشاهده می‌کنید که هواوی در قسمت‌های مختلف معرفی محصول دستگاه خود را بدون حاشیه نشان می‌دهد. حاشیه‌ها در تصاویر هر دو محصول بسیار ناچیز و در حد مرزی سیاه است و در تمام اطراف صفحه‌نمایش یکنواخت نشان داده می‌شود.

متاسفانه این غول چینی در حال بازی با مصرف‌کننده است؛ چراکه گمراه‌کردن مردم بسیار شرم‌آور است؛ دقیقاْ مانند کاری که شرکت لنوو چند سال‌ پیش با Z5 انجام داد؛ یا همان‌طور که ابتدای خبر اشاره شد مانند اپل با دوربین‌های برجسته. تصاویر واقعی این موضوع را به‌وضوح تأیید می‌کنند؛ حدس ما این‌است که حاشیه‌های P40 Pro و P40 Pro Plus در واقعیت نباید تفاوت داشته‌باشند.

حاشیه‌‌های هواوی P40 پرو  csm_Huawei_P40_Pro_Render_vs_Realbild_Vergleich2_930_0d65e929c9
حاشیه‌‌های هواوی P40 پرو
منبع
notebookcheck
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا