مقالاتویندوز

۵ بهترین اپلیکیشن PDF Readers برای ویندوز در سال ۲۰۱۹

Adobe Reader تنها گزینه برای خواننده سند نیست. گزینه های مختلف و برتر زیادی وجود دارد.Readers جایگزین PDF که در اینجا ارائه شده اند،از برنامه های سبک ساخته شده برای ایجاد چیزی بیشتر از مشاهده PDF به برنامه های کامل تر که شامل حاشیه نویسی و برجسته سازی هستند ، استفاده می کنند. برخی از برنامه ها حتی شامل ویژگی هایی هستند که در Adobe Acrobat Reader آنها پیدا نکردید،مانند: ابزارهای اصلی ویرایش PDF می باشد.

 

 

۱. Sumatra PDF

Sumatra PDF بهترین گزینه برای استفاده از مرورگر شما به عنوان یک PDF Readers است زیرا این امر در منابع سیستم آسان است. همچنین منبع باز (Open Source) است اگر می خواهید چیزی حتی کامل تر از آن باشد،می توانید به جای نسخه دسکتاپ،برنامه قابل حمل آن را بارگیری کنید.

Sumatra PDF هیچ گزینه ویرایش یا ویژگی های پیشرفته دیگری ندارد ،این فقط یک پنجره است که بسیار سریع بارگیری می شود و PDF را نشان می دهد. با این حال،این برگه ها را پشتیبانی می کند و با میانبرهای صفحه کلید پر شده است ، و آن را برای خواندن سریع PDF ها ایده آل تر می کند. علاوه بر این ، Sumatra از انواع دیگری از پرونده ها ، از جمله کتاب های الکترونیکی با فرمت ePub و موبی و کتابهای طنز در قالب های CBZ و CBR پشتیبانی می کند. آیا می خواهید برای قالب های کتاب الکترونیکی بیشتری پشتیبانی کنید؟ یکی از این خوانندگان کتاب الکترونیکی اختصاصی را برای رایانه شخصی خود امتحان کنید.

 

 

 Sumatra-PDF بهترین PDF در ویندوز

 

۲. PDF-XChange Editor

ویرایشگر PDF-XChange دسته ای از ویژگی ها را ارائه می دهد،و آن را برای ویرایش و حاشیه نویسی عالی می کند. و PDF-XChange Editor رایگان است. شما می توانید مجوز برای باز کردن ویژگی های حرفه ای آن را خریداری کنید ، اما می توانید از آن ویژگی ها در ازای علامت چاپ سفید نیز استفاده کنید.

برای راه اندازی منو برای ایجاد تغییرات سریع ، در هر نقطه بر روی نوار ابزار کلیک راست کنید. برای وارد کردن یک منوی استاتیک ، در آنجا می توانید وقت خود را برای مدیریت همان گزینه ها بزنید،روی Customize Toolbar ها در پایین کلیک کنید.در حالی که ویرایشگر PDF-XChange و Foxit Reader یک مجموعه ویژگی مشابه دارند،من متوجه شدم که PDF-XChange Editor برای اجرای همان سند به دو برابر حافظه احتیاج دارد. اگر بهره وری منابع در اولویت است این را به خاطر داشته باشید.

 

 PDF-XChange-Editor بهترین PDF در ویندوز

 

۳. Nitro PDF Reader

با Nitro می توانید فرم های خود را پر کرده و مدارک خود را با استفاده از شناسه دیجیتالی خود امضا کنید. همچنین می توانید یادداشت ها را اضافه کنید ، تصاویر را استخراج کنید یا PDF را به یک سند متنی ساده تبدیل کنید.در حالی که شباهت به رابط روبان مایکروسافت تا حدودی جذاب است ، ممکن است این چای شما نباشد.

 

 Nitro-Reader-5

 

۴. Foxit Reader

Foxit Reader یکی از اولین گزینه های اصلی Adobe Reader بود. این یک گزینه عالی محسوب می شود زیرا در میان برنامه های PDF رایگان بیشترین امکانات را ارائه می دهد،بدون اینکه رشته ای به آن متصل شود.

متوجه خواهید شد که تعداد زیادی از برگه ویرایش بر رابط حاکم است. آنها طیف وسیعی از گزینه های پیشرفته ، از جمله نشانه گذاری متن،گزینه ماشین تحریر،رسیدگی به فرم،امضاهای دیجیتال،مدیریت بررسی ها و تغییرات ردیابی و PDF های متصل را پوشش می دهند.

یکی از بهترین ویژگی های Foxit Reader این است که می توانید میانبرهای دلخواه خود را به نوار ابزار سریع اقدام در بالا سمت چپ اضافه کنید. برای دسترسی به همه گزینه های شخصی سازی ، در هر نقطه از نوار ابزار راست کلیک کنید.

Foxit Reader موفق به بسته بندی تمام این ویژگی ها در یک رابط تمیزتر از ویرایشگر PDF-XChange شد. اما غنای ویژگی با هزینه ای به دست می آید: منابع سیستم شما. با این وجود می توانید نسخه قابل حمل Foxit Reader را بارگیری کنید.

 

 Foxit-Reader-

 

۵. STDU Viewer

این Viewer اسناد می خواهد تنها برنامه ای باشد که شما برای همه مستندات فنی ، کتاب ها و سایر خوانش ها از آنها استفاده می کنید. STDU Viewer از TXT ، بایگانی کمیک بوک،PDF ، DjVu ، MOBI ، EPub ، چندین پرونده تصویری،و بسیاری از قالب های سند دیگر پشتیبانی می کند.

نه تنها می توانید اسناد را در زبانه ها باز کنید و یک پانل ناوبری را گسترش دهید ، بلکه می توانید بوکمارک ها و نکات برجسته را ایجاد کرده ، حرکت کنید ، ریز عکسها از اسناد باز خود را مشاهده کنید و پنجره ها را برای مقایسه صفحات مختلف در همان سند ایجاد کنید. یکی دیگر از ویژگی های شسته و رفته این است که شما می توانید رنگ ها را برعکس کنید ، از جمله سیاه و سفید تا سفید به رنگ سیاه و سفید که باعث کاهش چشم می شود.در حالی که STDU Viewer تمام ویژگی های Nitro و Foxit Reader را در اختیار ندارد ، برای کسانی که مجبور به خواندن یا مراجعه به بسیاری از اسناد دیجیتال هستند ، جایگزین خوبی است.

 

 STDU-Viewer-

 

 

 

برچسب ها
0 0 vote
Article Rating
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن