فیلم و سریال

بازگشت غافلگیر کننده یک شخصیت در اولین تریلر فیلم Fast and Furious 9

در اولین تریلر فیلم Fast and Furious 9 روحتون خبر نداره که با چه شخصیتی قرار است روبه رو شوید،یک حرکت سورپرایز کننده توسط کارگردان فیلم که سوالاتی در ذهن ما به وجود آورد که همچنان بی پاسخ می باشد.

 تریلر با نمایش زندگی عادی آقای آلفا دامنیک تورنتو، با همسرش لتی و برایان، پسرش آغاز می‌شود و در ادامه شاهد ماموریت جدید آن‌ها هستیم که دام با برادرش مواجه می‌شود که نقش او را جان سینا بازی می‌کند تا اولین غافلگیری تریلر را شاهد باشیم.

برادری که قوی‌تر و جوا‌ن‌تر از دام است و حال قرار است در برابر برادر بزرگ‌ترش قرار بگیرد و در ادامه بازگشت جوردانا بوروستر، بازیگر نقش میا تورتو را نیز شاهد هستیم. همچنین مشخص می‌شود که اتفاقات این قسمت بخشی از برنامه جدید سایفر با بازی شارلیز ترون، است که قصد گرفتن انتقامش از دام را دارد و همچنین انگیزه برادر دام هنوز مشخص نیست.

در طول اولین تریلر فیلم Fast and Furious 9 شاهد تصاویر اکشن متعدد و مبارزه دام و برادرش هستیم که بسیاری از این تصاویر به سبک چند قسمت اخیر بوده و به‌نظر می‌رسد که فیلم قرار است مسیر قسمت‌های قبلی را دنبال کند. در پایان اولین تریلر قسمت جدید فیلم Fast and Furious شاهد بازگشت هان با بازی سانگ کانگ، هستیم بله درست خوندید هان! که نه تنها دام را غافلگیر کرد، بلکه همه طرفداران را شوکه و غافلگیر کرده است و مشخص نیست او چگونه زنده است اما بگذریم از این موضوع بازگشت او قطعا بسیاری از طرفداران را خوشحال خواهد کرد.

fast09-poster  اولین تریلر فیلم Fast and Furious 9
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x