اخبارگیم

سونی نام های تجاری پلی استیشن را برای ۵ نسل بعد معرفی کرد

در طی خبری شوکه انگیز شرکت سونی نام های تجاری Playstation را برای ۵ نسل آینده معرفی کرد،ولی طرفداران تصور می کردند که بعد پلی استیشن ۵ که در تعطیلات سال آینده میلادی منتشر شود که سونی دیگر کنسول های پلی استیشن تولید نکند و صنعت گیم را طوری دیگر متحول کند،یلکه این تصور دیگر وجود ندارد و حالا باید دید کنسول های نسل آینده دارای چه امکانات ماوراءطبیعی هستند که دنیا را شگفت زده کند.خب به بررسی خبر منتشر شده از سوی سونی می پردازیم.

 

 

خبر غافلگیرکننده‌ای منتشر شد که سونی در ژاپن نشان تجاری پنج کنسول خانگی آینده خود را نیز ثبت کرده است. سونی نیز حالا به آینده‌های دور رفته تا فرنچایز پلی استیشن خود را تا نام تجاری پلی استیشن ۱۰ ادامه دهد.این نام‌ها در دفتر حق اختراع ژاپن به ثبت رسیده‌اند که شامل پلی استیشن ۶ و پلی ۷و پلی ۸و پلی ۹ و پلی ۱۰ می‌باشد. صنعت گیمینگ و سخت افزارهای مرتبط با آن در زمان عرضه پلی ۱۰ قرار است کاملا متفاوت از چیزی باشند که ما در حال حاضر سراغ داریم.

این اقدام سونی نشان دهنده آن است که این غول ژاپنی اطمینان کافی دارد که تا سالیان طولانی قرار است در این صنعت فعالیت داشته باشد و شاهد عرضه کنسول‌های زیادی تحت عنوان Play Station باشیم.مشخصا که سونی برنامه‌های زیادی برای آینده دارد. حتی فکر کردن در مورد آینده این کنسول‌ها، جاه‌طلبانه به نظر می‌رسد؛ و تصور اینکه کنسول پلی‌استیشن ۱۰ قرار است چه امکاناتی را برای گیمران فراهم آورد، در ذهنمان قابل تصور نیست.

SonyPS5 پلی استیشن

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x