فیلم و سریال

بازسازی لایو اکشن Robin Hood در دست ساخت است

در نسخه جدید رابین هود قرار است حیوانات ترکیبی از CGI و لایو اکشن باشند که مشابه آن را در فیلم Dumbo و فیلم The Jungle Book مشاهده کردیم.

بازسازی لایو اکشن Robin Hood

به گزارش هالیوود ریپورتر ، دقیقاً مانند لایو اکشن شیر شاه ، نسخه جدید رابین هود،شخصیت ها را به عنوان انسان شناسی معرفی می کند که این بار در قالب ترکیبی مستقیم اکشن CG خواهد بود. این فیلم همچنین یک موزیکال خواهد بود. نسخه اصلی که معروف است رابین هوود جنگل شروود را به عنوان یک روباه به تصویر می کشد ، در حالی که باند شادی او به عنوان حیوانات دیگر نشان داده می شد. جان کوچک یک خرس سیاه بود ، کلانتر ناتینگهام گرگ تشریف خواهند آورد، Friar Tuck یک بدخلقی بود و شاید به یادماندنی ترین ، شاهزاده جان یک شیر تاج پوشاننده انگشت شست و جواهرات بود که از آن استفاده می کرد.

در نسخه جدید رابین هود قرار است حیوانات ترکیبی از CGI و لایو اکشن باشند که مشابه آن را در فیلم Dumbo و فیلم The Jungle Book مشاهده کردیم. استرادا و گرنلاند قرارداد همکاری خود با دیزنی برای همکاری در فیلم Robin Hood را ماه گذشته و پیش از همه‌گیری ویروس کرونا امضا کرده بودند. 

بازسازی لایو اکشن Robin Hood
بازسازی لایو اکشن Robin Hood

دیزنی

انیمیشن Robin Hood به‌کارگردانی ولفگانگ رایترمن در سال ۱۹۷۳ منتشر شد که تمرکز آن روی شخصیت‌هایی چون رابین هود، پرنس جان، سر هیس، جان کوچولو، داروغه ناتینگهام، ماریان و تریگر بود. برخلاف بسیاری از اقتباس‌های رابین هود، در انیمیشن آن شخصیت‌ها به شکل حیوانات مختلف مثل روباه، شیر، خرس و مار به تصویر کشیده شده بودند و این انیمیشن یک اثر موزیکال نیز بود.

از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود و هنوز در مراحل اولیه تولید قرار دارد. کارلوس لوپز استرادا با سابقه کارگردانی فیلم Blindspotting، وظیفه کارگردانی فیلم Robin Hood را بر عهده خواهد داشت. وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم رابین هود نیز بر عهده کری گرنلاند، نویسنده فیلم Lady and the Tramp (بانو و ولگرد) است. 

منبع
theverge
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا