فیلم و سریالمقالات

شیر شاه ۲۰۱۹ از دید سایت های معتبر دنیا

به بررسی دیدگاه سایت های معتبر به فیلم هیجان انگیز شیرشاه در این مقاله می پردازیم،با ریور وب همراه باشید.

 

داستان:

سیمبا پدر خود یعنی پادشاه موفاسا را درست همانند یک بت ستایش و تحسین می‌کند. او در این اثر، پا در مسیر سرنوشت سلطنتی خود می‌گذارد و به سمت آن پیش می‌رود. البته در این امپراطوری، همه از ورود این بچه خوشحال نیستند و تولد او را جشن نمی‌گیرند. اسکار، برادر موفاسا و وارث سابق این تاج و تخت، برنامه‌هایی برای خودش دارد.

نبرد برای به دست آوردن صخره افتخار یا همان Pride Rock با خیانت، تراژدی و اتفاقات درام آغاز و در نهایت منجر به تبعید سیمبا می‌شود. بعد از گذشت مدتی سیمبا با کمک چند تن از دوستان جدید و البته کنجکاو خود متوجه می‌شود که چگونه باید رشد کند و چیزی را که حق حقیقی خودش است، به دست بیاورد.

 

شیر شاه The lion king

 فیلم شیرشاه (The Lion King 2019) از دید سایت‌های معتبر دنیا:

 

سورن اندرسون | سیاتل تایمز

۸۸ از ۱۰۰

نسخه جدید فیلم شیر شاه تمام جنبه‌های خوبی را که در نسخه اصلی خود وجود داشت، تقویت کرد و به آن عمق بخشید. کلید اصلی در صحنه‌های بصری آن است؛ تصاویر فوتورئالیسمی فوق‌العاده‌ای که توسط رایانه تولید شده‌اند، به طرز عجیب و شگفت انگیزی، چشم‌اندازهای آفریقایی و همچنین حیوانات آن را واقعی نشان می‌دهد.

روزی نایت | آی جی ان

۸۰ از ۱۰۰

فیلم شیر شاه به کارگردانی جان فاورو، یک اثر ارزشمند است که لذت زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورد؛ اثری که بیشتر روی نوستالژی تکیه کرده است و خیلی به سراغ ریسک کردن نرفته است.

سامانتا اینکوروایا | آریزونا ریپابلیک

۷۰ از ۱۰۰

علی رغم ضعف‌ها و اشکال‌های جزئی‌ای که وجود دارد، در کل این فیلم می‌تواند اوقات سرگرم‌کننده‌ای را برای مخاطب به ارمغان بیاورد؛ آن هم بدون هیچ مشکل و نگرانی‌ای… «هاکونا ماتاتا».

پیتر بردشاو | گاردین

۶۰ از ۱۰۰

اساسا می‌توان گفت که نسخه جدید فیلم شیر شاه، تا حد زیادی به نسخه اصلی خود وابسته و چسبیده است. به همین دلیل، تماشای آن کاملا لذت‌بخش و سرگرم‌کننده است. اما من به شخصه دلم برای آن سادگی و روشنایی‌ای که در تصاویر کشیده شده توسط دست در نسخه اصلی وجود داشت، تنگ شده است.

شیر شاه The lion king

بری هرتز | گلوب اند میل 

۵۰ از ۱۰۰

این فیلم یک داستان سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز دارد؛ البته اگر نسخه اصلی را قبلا ندیدید. اما حتما دیدید!

کی. آستین کالینز | Vanity Fair

۵۰ از ۱۰۰

در نهایت می‌توان گفت که نسخه جدید فیلم شیر شاه راحت یک کپی، نه یک بازسازی واقعی، از نسخه اصلی است. این دقیقا همان فیلمی است که دیزنی دوست داشت آن را بسازد. پس اتفاق خوبی برای آنها است و یک ناامیدی بزرگ برای ما.

مایکل فیلیپس | شیکاگو تریبون

۳۸ از ۱۰۰

موسیقی‌های جدید تا حدودی به این اثر کمک می‌کنند. اما در کل می‌توان گفت که خود فیلم یک جور عمل کارائوکه را انجام می‌دهد و در واقع تمام بخش‌های داستان نسخه اصلی فیلم را بازسازی کرده است.

پت براون | مجله اسلنت

۲۵ از ۱۰۰

در هسته این فیلم فوق‌العاده گرانقیمت، یک چیز بسیار ارزان و کم ارزش وجود دارد. نسخه اصلی تقریبا در ذهن همه ما وجود دارد و صحنه‌های مهم این اثر دقیقا به شکل همان نسخه اصلی ساخته شده است.

 

شیر شاه The lion king

 

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
دکمه بازگشت به بالا
بستن