فیلم و سریالمقالات

نظرات منتقدان به فیلم آنابل: به خانه می آید

به بررسی نظرات منتقدان به فیلم ترسناک آنابل: به خانه می آید می پردازیم،با ریور وب همراه باشید.

 

 

داستان

اد و لورین وارن که متخصص مسائل عجیب و غریب و ناشناخته محسوب می‌شوند، کاملا مصمم هستند که هر طور شده، آنابل را از اقدام به ویرانی‌ها و خرابی‌های بیشتر حفظ کنند. به همین ترتیب آنها این عروسک تسخیر شده را در یک اتاق بسیار امن که در خانه خودشان قرار دارد و مخصوص نگه‌داری اشیاء مخصوص است، نگه‌داری می‌کنند. آنها او را در یک محفظه شیشه‌ای کوچک قرار دادند و تشریفات مذهبی و مقدسی هم روی آن اجرا کردند تا از هر نظر آن را در جای امنی نگه دارند. اما نقشه آنطور که باید و شاید پیش نرفت و بالاخره آن شب نحس و شوم سر رسید؛ شبی که در آن آنابل روح‌های شیطانی درون اتاق را بیدار می‌کند. آنها هم بعد از بیدار شدن، تمام تمرکز خود را روی اهداف جدید خود می‌گذارند. این هدف‌ها هم کسی نیستند جز دختر ۱۰ ساله‌ی وارن‌ها و همچنین دوستان او.

 

آنابل به خانه می آید Annabelle

 

 

نظرات منتقدان در بخش زیر آمده است:

 

مایک لاسل | سان فرانسیسکو کرونیکل

۷۵ از ۱۰۰

یک فیلم هوشمندانه و تحت کنترل که به درستی و با دقت بسیار زیاد ساخته شده است. این اثر اصلا تلاش نمی‌کند که شما را با صداهای بلند بترساند یا با تصور اینکه به احتمال خیلی زیاد یک اتفاق وحشتناک و چندش‌آور رخ می‌دهد، تهدید کند. در عوض، این فیلم یک سری بازیگران بسیار خوب و کار بلد را به درون یک وضعیت ساده و البته ترسناک می‌اندازد و بعد به طور عمقی این وضعیت را مورد بررسی قرار می‌دهد.

 

کیتی رایف | ای وی کلاب

۶۷ از ۱۰۰

اکثر بخش‌های فیلم آنابل به خانه می‌آید خوب هستند و عملکرد موفقی دارند. درست است که اشیاء تسخیر شده برخی اوقات مسخره و احمقانه هستند. برخلاف فیلم راهبه، آنابل به خانه می‌آید تنها زمان‌هایی که باید خنده‌دار است نه همیشه. در کل می‌توان گفت که این فیلم، اثر لذت‌بخشی است؛ آن هم به خاطر عملکرد بسیار خوبی که دارد.

 

راجر مور | مووی نیشن

۶۳ از ۱۰۰

فیلم آنابل به خانه می‌آید یک اثر ترسناک است که شما را به سمت خود می‌کشد و دوباره شما را به سر جایتان می‌اندازد و تا حدودی هم اشک به چشمان شما می‌آورد.

 

آنابل به خانه می آید Annabelle

 

تیم گریسون | اسکرین اینترنشنال

۵۰ از ۱۰۰

فیلم Annabelle Comes Home صحنه‌های ترسناک تاثیرگذار و خوبی دارد؛ به خصوص هرچه که به پایان نزدیک‌تر می‌شود و تنش‌ها هم افزایش پیدا می‌کند. اما در کل می‌توان گفت که این دنباله خیلی ماشینی و کاملا آشنا به نظر می‌رسد. این اثر نتوانست همانند قسمت‌های قبلی مجموعه خود موفق عمل کند و عملکرد ضعیف‌تری داشت.

 

جاشوا راث کاف | تایم اوت

۴۰ از ۱۰۰

زمانی که عروسک داخل فیلم نسبت به خود اثر (که حول محور خودش هم ساخته شده) انرژی و سرزندگی بیشتری دارد، یک جای کار می‌لنگد و مشکلی وجود دارد.

 

جانت کتسولیس | نیویورک تایمز

۳۰ از ۱۰۰

این فیلم نه ایده‌های جدید و نابی دارد و نه اتفاقات آن با عقل جور در می‌آید. فیلمنامه گری دابرمن (که خودش هم کارگردانی کرده و شروع نسبتا بدی را در این عرصه داشته)، آنقدر سست و بی‌حال است که ماجرا خیلی کند پیش می‌رود و اتفاقات هیجان‌انگیز دیر رخ می‌دهند.

 

annabelle-comes-home

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
دکمه بازگشت به بالا
بستن