رپورتاژ آگهیسبک زندگیسلامتمقالات

روش های افزایش حجم اندام تناسلی در مردان

اندازه و حجم آلت تناسلی و تاثیر آن در روابط جنسی، یکی از مواردی است که ممکن است نگرانی مردان را به همراه داشته باشد و موجب اضطراب آن ها در طول روابط جنسی شود. به همین دلیل بسیاری از مردان به دنبال درمان برای افزایش حجم آلت تناسلی خود هستند تا بتوانند لذت بیشتری از رابطه جنسی برده و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند.

امروزه روش هایی شامل مصرف مکمل ها و قرص ها، لوسیون ها، دستگاه ‌های کششی، جراحی و… مورد استفاده قرار می گیرد. البته شایان ذکر است که فقط برخی از این روش ها از جمله مصرف قرص های مطمئن و با کیفیت همچون وایمکس و ویگرکس پلاس، علاوه بر نتیجه مطلوب، کمترین عوارض را با خود به همراه دارند.

اندازه متوسط آلت تناسلی در مردان

یک آزمایش در سال ۲۰۱۴، که شامل ۱۵۵۲۱ مرد از سراسر جهان بود، مشخص کرد:

 • میانگین اندازه آلت تناسلی در حالت نعوظ بیشتر از ۱۳ تا ۱۵ سانتی متر است.
 • آلت تناسلی ۵ درصد از مردان در حالت نعوظ بلندتر از ۱۶ سانتی متر است.
 • آلت تناسلی ۵ درصد از مردان در حالت نعوظ کوتاه تر از حدود ۱۰ سانتی متر است.

راه های افزایش طول آلت تناسلی

ویژگی های بیماری میکروپنیس

همانطور که پیشوند “micro” نشان می دهد، افراد مبتلا به میکروپنیس، آلت تناسلی نسبتا کوچکی دارند. داشتن میکروپنیس می تواند مشکلات متعددی از جمله مشکل در ادرار کردن و رابطه جنسی ایجاد کند. برخی از افراد مبتلا به میکروپنیس تعداد اسپرم پایینی دارند که منجر به ناباروری یا کاهش باروری می شود و باروری را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. این وضعیت همچنین می تواند تأثیر قابل توجهی از نظر روانی داشته باشد. بسیاری از مردان مبتلا به این عارضه اعتماد به نفس بسیار پایینی دارند و برخی حتی از افسردگی رنج می برند.

تکنیک ها و روش های افزایش حجم آلت تناسلی

در صورتی که به دنبال افزایش میل جنسی و حجم آلت تناسلی خود هستید، باید ابتدا با یک متخصص تماس گرفته و از مشاوره آن ها بهره مند شوید. راه های زیر از جمله روش هایی است که بسته به شرایط، معمولا توسط متخصصین پیشنهاد می شوند:

 1. بهبود سبک زندگی

در صورتی که شما دارای اضافه وزن هستید و ورزش نمی کنید، ممکن است که چربی ها، باعث کوچک تر دیده شدن آلت تناسلی شما شوند. بنابراین ورزش کردن علاوه بر تضمین سلامتی، وزن شما را کاهش داده موجب بزرگ تر دیده شدن آلت تناسلی می شود. همچنین مصرف سیگار و دخانیات منجر به کاهش میل جنسی می شوند.

تاثیر مثبت ورزش در روابط جنسی

مزایا:

 • نیازی به صحبت با یک متخصص مراقبت های بهداشتی نیست، مگر اینکه فرد دارای شرایطی باشد که قبل از ورزش به مشاوره پزشکی نیاز دارد.
 • حفظ وزن و ورزش منظم می تواند به افراد کمک کند تا سبک زندگی خود را بهبود بخشیده و زندگی طولانی تری داشته باشند.
 • نظافت شخصی، ورزش و رژیم غذایی مغذی اعتماد به نفس فرد را چه در زندگی عمومی و چه در طول رابطه جنسی افزایش می دهد.

معایب:

 • تغییرات سبک زندگی اندازه آلت تناسلی فرد را افزایش نمی دهد. به عنوان مثال، کوتاه کردن موهای ناحیه تناسلی و کاهش وزن، تنها آلت تناسلی را بزرگتر نشان می دهد.
 1. لوسیون ها

برخی از شرکت ها ممکن است لوسیون ها را بدون نسخه عرضه کنند. این محصولات ممکن است مدعی شوند که آلت تناسلی را بزرگ می کنند زیرا حاوی گیاهان، هورمون ها، مواد معدنی و ویتامین ها هستند. با این حال، هیچ تحقیق علمی وجود ندارد که نشان دهد ژل افزایش سایز به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند.

در صورتی که شما قصد استفاده از لوسیون ها را دارید، در نظر داشته باشید که برخی از لوسیون ‌ها ممکن است عوارض جانبی مانند بثورات و واکنش‌های آلرژیک به همراه داشته باشند. بنابراین هنگام خرید آن، حتما به برند و مواد تشکیل دهنده لوسیون توجه و دقت کافی را داشته باشید.

مزایا:

 • لوسیون ها نسبت به روش های دیگر، قیمت مقرون به صرفه تری دارند.
 • استفاده از لوسیون ها راحت و آسان است.

معایب:

 • FDA این محصولات را تنظیم نمی کند، به این معنی که ممکن است حاوی مواد ناایمن باشند.
 • افراد ممکن است عوارض جانبی مانند واکنش آلرژیک را تجربه کنند.
راه های افزایش حجم آلت تناسلی
 1. استفاده از وکیوم

پمپ های آلت تناسلی می توانند به افراد در نعوظ کمک کنند. برخی از مطالعات نشان می دهد که پمپ های آلت تناسلی ممکن است به بیماران مبتلا به اختلال نعوظ کمک کرده و در ۹۰٪ موارد نعوظ داشته باشند. در برخی موارد نیز این دستگاه ها با ایجاد تورم در آلت تناسلی، ممکن است موجب افزایش حجم آن شوند.

مزایا:

 • دستگاه ه وکیوم مردانه می تواند به افراد در حفظ نعوظ کمک کنند.
 • این دستگاه ها با نسخه پزشک در دسترس هستند.
 • دستگاه های وکیوم نسبت به سایر روش های درمانی مانند جراحی، گزینه مقرون به صرفه تری هستند.

معایب:

 • در حالی که دستگاه های وکیوم می توانند به افراد در داشتن نعوظ و حفظ آن کمک کنند، طول آلت تناسلی را افزایش نمی دهند.

نحوه عملکرد ویکوم ها در افزایش طول آلت

 1. عمل جراحی

عمل جراحی معمولا برای افرای توصیه می شود که در حالت نعوظ، طول آلت تناسلی آن ها کمتر از ۷.۵ سانتی متر است. عمل جراحی جهت افزایش طول آلت، دارای دو رویکرد کلی می باشد:

 1. چربی خود بیمار به آلت تناسلی او تزریق شود و در نتیجه حجم آن افزایش یابد.
 2. ماده ای مانند AlloDerm، بافت استریل شده که از اجساد جمع آوری شده است، زیر پوست آلت تناسلی قرار می گیرد و در نتیجه باعث افزایش حجم آن می شود. روش AlloDerm معمولا پیشنهاد نمی شود، زیرا برای درمان سوختگی و جراحی ترمیمی تایید شده است، نه بزرگ کردن آلت تناسلی و ممکن است پیامدهای نامطلوبی را به همراه داشته باشد.

مزایا:

 • شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد جراحی می تواند اندازه آلت تناسلی را افزایش دهد.

معایب:

 • جراحی سخت ترین تکنیک است و مهم است که مردم بدانند که بهبودی پس از جراحی زمان بر است.
 • تمام جراحی ها خطراتی را به همراه دارند که ممکن است به طور غیر قابل برگشتی ظاهر آلت تناسلی را تغییر دهند.
 • برخی از افراد ممکن است واجد شرایط جراحی نباشند. یک فرد می تواند با پزشک متخصص خود صحبت کند تا ببیند آیا شرایط لازم برای جراحی را دارا است یا خیر.
 1. مصرف قرص

قرص های مختلف از مواردی هستند که علاوه بر عوارض کم، بیشترین نتیجه را در زمینه افزایش حجم آلت تناسلی داشته اند. قرص های افزایش حجم مردانه که امروزه در بازار موجود است، اغلب به عنوان مکمل های غذایی برچسب گذاری می شوند. آن ها میزان جریان خون آلت تناسلی را افزایش می دهند تا مدت زمان نعوظ افزایش یابد. همچنین برخی از برندهای مرغوب آن، برانگیختگی، استقامت و عملکرد کلی را افزایش می دهند.

از جمله می توان به قرص مگنارکس پلاس اشاره کرد. این محصول در طول سال های گذشته رضایت بسیاری از مصرف کنندگان را به همراه داشته است و با افزایش حجم آلت تناسلی مردان، به آن ها در داشتن رابطه جنسی بهتر کمک کرده است.

مزایا:

 • این داروها می توانند به افراد در داشتن و حفظ نعوظ کمک کنند.
 • اکثر این داروها دارای تاییدیه FDA هستند و در اکثر داروخانه ها، در فروشگاه یا آنلاین در دسترس هستند.
 • حفظ نعوظ در طول فعالیت جنسی ممکن است به افزایش اعتماد به نفس فرد کمک کند.

معایب:

 • افراد باید دارو را حداقل ۱ ساعت قبل از رابطه جنسی مصرف کنند.

عملکرد قرص های افزایش سایز

بسیاری از قرص های تقویت کننده مردانه در ترکیبات خود از مواد طبیعی استفاده می کنند که می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • مواد معدنی از جمله ال آرژنین، اسید آمینه ای که می تواند باعث رشد بافت جدید آلت تناسلی و بهبود جریان خون شود.
 • هورمون ها
 • مواد گیاهی از جمله ریشه ماکا، عصاره یوهیمبه، عصاره زنجبیل سیاه و…

دارویی همچون قرص های وایمکس، کاملا طبیعی بوده و هیچ عوارضی به همراه ندارد. این قرص موجب افزایش حجم آلت تناسلی، تاخیر در انزال و افزایش نعوظ شده و در نهایت، لذت بیشتر و افزایش اعتماد به نفس را با خود به همراه دارد.

به طور کلی، باورهای عمومی ادعای اثربخشی این مواد را دارند. به عنوان مثال، یک مطالعه در سال ۲۰۱۶ نشان داد که عصاره زنجبیل سیاه عملکرد تناسب اندام و استقامت عضلانی را افزایش می دهد. این قرص ها ابتدا میزان تستوسترون موجود در خون را افزایش داده، سپس با استفاده از داروهای گشادکننده عروق موجب بهبود جریان خون به آلت تناسلی می شوند. در نهایت این قرص ها با عملکرد خود، حجم آلت تناسلی را افزایش داده و موجب بالا رفتن میل جنسی می شوند.

این داروها را همچنین می توان از داروخانه های آنلاین خریداری کرد. قرص هایی که برای رفع این مشکل مناسب بوده و معمولا توسط متخصصین پیشنهاد می شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید اینترنتی قرص های حجم دهنده آلت تناسلی

اطمینان از کیفیت، برند و مواد تشکیل دهنده قرص های افزایش حجم و میل جنسی، از اولویت های مصرف این محصول است. شناخت برندهای مطرح در زمینه قرص های افزایش میل جنسی اولین قدم در راه خرید آن است. شما می توانید با مراجعه به سایت های مورداعتماد، علاوه بر بهره مندی از مشاوره و راهنمایی متخصصین این زمینه، انتخاب درستی داشته باشید و با خیال راحت محصول موردنظرتان را سفارش دهید.

خرید قرص حجم دهنده اندام تناسلی ویگرکس

جمع بندی

قرص‌های تقویت‌ کننده مردانه که توسط پزشک تجویز می ‌شوند یا در یک داروخانه و سایت دارای مجوز ارائه می‌شوند، بی‌خطر بوده و مورد تایید و تنظیم سازمان FDA هستند. سایر قرص های تقویت کننده مردانه ممکن است بی خطر نباشند. تحقیقات نشان می ‌دهد که این مکمل ‌ها در صورتی که نامرغوب و فاقد استانداردهای لازم باشد، خطرناک بوده و ممکن است عوارض جبران نشدنی به همراه داشته باشد. بنابراین اطمینان از کیفیت و اصالت محصول از موارد مهمی است که مصرف کنندگان باید هنگام خرید در نظر بگیرند. همچنین شما می توانید با مراجعه به یک متخصص، از راه های درمانی و مکمل های مورد تایید استفاده کنید.

توجه: این نوشته یک رپورتاژآگهی است و مدیریت سایت ریوروب محتوای آن را تایید یا رد نمی‌کند.

دکمه بازگشت به بالا